02.04.-03.04.2016. Kuldīgā norisināsies vērienīgas Boče sacensības

2016.gada 1.aprīlis \\ Boccia

Ieskandinot pavasari, pirmajā aprīļa nedēļas nogalē 2.04.-3.04., Kuldīgas Vieglatlētikas manēžā norisināsies II Atklātās Baltijas valstu starptautiskās Boče sacensības. Šāda mēroga Boče sacensības Latvijā notiks otro reizi un sacensībās piedalīsies komandas no Polijas, Ukrainas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas.

Ņemot vērā, ka dalībnieku skaits šajās sacensībās ir ierobežots, kopā sacensībās startēs 10 komandas, kuras rūpīgi izraudzītas atlases sacensībās katrā valstī, tādēļ sacensību organizatori ir pārliecināti – Kuldīgā pulcēsies spēcīgākie un varošākie Boče sporta veida pārstāvji.

Šogad sacensības apmeklēs Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, Latvijas Paralimpiskās vienības sportisti, Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kuldīgas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšniece pulkvežleitnante Inga Spēkaine un iecirkņa darbinieki, kā arī policijas koledžas kadeti.

Pirmajā sacensību dienā notiks sportistu testēšana (divizionēšana), sportisti tiks sadalīti divizijās, atbilstoši savām fiziskām spējām. Šajā dienā sportistiem būs iespēja tikties ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju, kopā ar gidiem doties ekskursijā pa Kuldīgu. Vakarā Pelču speciālajā internātpamatskolā – attīstības centrā sportistiem un viņu treneriem būs iespēja klausīties KKC saksafonistu ansambļa koncertu.

Otrajā sacensību dienā norisināsies finālsacensības, kā arī zvaigžņu spēle, kurā piedalīsies Boče izlase pret Latvijas Paralimpiskās vienības sportistu komandu – Aigaru Apini, Rihardu Snikus, Poļinu Rožkovu, kā arī Edgaru Bergu komandas sastāvā. Paralēli tam, darbosies arī dažādas radošās darbnīcas.

Boče ir sporta veids, kas pēc principa darbojas tā pat kā Bočia – centieni nogādāt savas komandas krāsas bumbiņu vistuvāk spēles laukuma centram, tomēr Boče paredzēts cilvēkiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.