07.12.2016. Tukuma šautuvē notika 2016.gada noslēguma sacensības ,,Ložu šaušanā cilvēkiem ar invaliditāti”.

2017.gada 21.februāris \\ Para šaušana

Sacensībās piedalījās cilvēki ar īpašām vajadzībām. Bija ieradušies 14 sportisti no sporta klubiem, biedrībām, kā arī individuāli no daudzām Latvijas pilsētām.  Esam noskaidrojuši 2016.gada labākos šāvējus Latvijas mērogā. Tika apbalvotas pirmās trīs vietas, vērtējot 2016.gada trīs labākos rezultātus no četriem.

Sievietes šautenē PŠ-20:

1.vieta Margitai Kanopkai  (Tukums)
2.vieta Lillijai Mucelānei (Tukums)
3.vieta Valentīnai Kuškovai (Tukums)

Vīriešiem šautenē PŠ-20:

1.vieta Artim Kalnciemam (Tukums)
2.vieta Mārtiņam Gūtmanim (Talsi)
3.vieta Igoram Puškinam (Tukums)

Vingrinājumā ar pistoli sievietes ar vīriešiem tika vērtētas kopā PP-20:

1.vieta Margitai Kanopkai (Tukums)
2.vieta Dainim Zvirbulim (Rīga)
3.vieta Laimonim Rigastam  (Bauska)

Siltus PALDIES vārdus, skaļus aplausus un skaistu orhidejas ziedu saņēma šī pasākuma galvenā idejas autore un izpildītāja, kā arī dalībniece – Margita Kanopka, kas ir spējusi apvienot cilvēkus ar īpašām vajadzībām. Tas ir apliecinājums, tam, ka ir pierādīti treniņu augļi šajā sporta veidā un cilvēkiem ar invaliditāti ir ļoti svarīgas šīs sacensības.

Ar savu klātbūtni mūs visus patīkami pārsteidza Aigars Apinis, kurš šo pasākumu ieradās atbalstīt. Aigars Apinis ir vairāku paralimpisko spēļu un pasaules paralimpiešu čempionātu laureāts. Aigars izteica savas pozitīvās domas par pasākumu un piedāvāja idejas turpmākajiem treniņiem. Piesaistot lielākas organizācijas ir cerība turpmāk daudz nopietnāk nostiprināt sacensību ideju un organizatorisko pusi.

Lielu paldies teicām visiem brīvprātīgā darba veicējiem. Mūsu palīgi ir: tiesneši – Zemesardzes 51.kājnieku bataļjona puiši, punktu skaitītājs – Lauris Strautmanis, treneris – Zigfrīds Markainis, čaklās rokas un dažādu ideju autores – Baiba Šuha, Karina Ostapenko, šoferis un pasākuma palīgs – Artis Kalnciems, fotogrāfe – Ilona Krūmvēvere.

Biedrība „LĪDZVĒRTĪBA”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.