Raksta attēls

15. aprīlī notiks jau 5. Patiess Sports konference “KĀ BŪT LABĀKAM SPORTISTAM?”

2023.gada 5.aprīlis \\

Foto: Alexander Redl/Unsplash

Latvijas Antidopinga birojs aicina Jūs piedalīties tiešsaistē rīkotajā  5. Patiess Sports konferencē – “Kā būt labākam sportistam?”.  

Kā ik gadu, konference veltīta starptautiskajai dienai “Par tīru sportu”. Mēs ticam, ka sports bagātina mūsu jauniešu dzīvi un sports nav tikai par uzvarām vai zaudējumiem, sportiskos rezultātus ietekmē vairāki faktori. Mēs varam palīdzēt sportistiem veidot prasmes un raksturu, kas nodrošinās ilgstošus panākumus, lai kļūtu par mūsu nākotnes līderiem. Tāpēc šogad, jubilejas 5. Patiess Sports konferencē, būs iespēja dzirdēt praktiskus padomus par to, kā būt labākam sportistam, ko sniegs dažādu jomu eksperti: ārsti, psihologi un, protams, Latvijas spožākie sportisti.

Konferencē būs iespēja dzirdēt praktiskus padomus par to, kā būt labākam sportistam, ko sniegs dažādu jomu eksperti – ārsti, psihologi un, protams, Latvijas spožākie sportisti – kā būt labākam sportistam. Runāsim par lietām, kas ietekmē sportistu ikdienu, kas traucē un kas iedvesmo sasniegt augstākus panākumus, par to, kā sportista tēlu var veicināt caur sociālajiem medijiem, nezaudējot savu pašcieņu un sportiskās vērtības.

Tāpat atgādinām, ka dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 4 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Mēs aicinām Jūs dalīties ar konferences informāciju sporta federāciju biedru, sporta skolu, treneru, sporta skolotāju, sportistu vecāku, medicīnas speciālistu, sporta nozares politikas veidotāju un visu to interesentu vidū, kam rūp un ir svarīga godīga un patiesa sporta attīstība Latvijā.

Dalība tiešsaistes konferencē ir bezmaksas, plašāka informācija par konferenci un reģistrācija: https://www.patiessports.lv/ un Latvijas Antidopinga biroja mājaslapā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.