20.05.2017. „Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā ”. Sacensību informācija. Pieteikuma forma.

2017.gada 14.maijs \\

„Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā”, sacensības notiks 2017. gada 20.maijā, sporta centrā „Ķeizarmežs”, Ezermalas iela 30, Rīga.

Paralimpiskā sporta diena – sacensības individuālos sporta veidos – peldēšana, pauerliftings, galda teniss, galda hokejs, novuss, mehāniskā airēšana uz ergometriem Concept, šautriņu mešana. Komandu sporta veidos – Boccia, grīdas kērlings, sēdvolejbols. Sacensībās piedalās cilvēki ar invaliditāti gan pieaugušo, gan bērnu un jauniešu grupās. Lai radītu veselīgu konkurenci sportistu starpā, kā sacensību dalībnieki tiks pieaicināti arī vadošie paralimpisko sporta veidu sportisti gan kā sacensību dalībnieki, gan arī, kā savu sporta veidu federāciju pārstāvji.

Mērķis – piesaistīt sportam bērnus un jauniešus, radīt interesi par paralimpisko sportu viņu ģimenes locekļiem, skolotājiem. Popularizēt sportu un sporta aktivitātes starp cilvēkiem ar invaliditāti, kā vienu no aktīvas un veselīgas dzīves principiem. Apzināt cilvēkus ar invaliditāti, kuri nākotnē savu dzīvi varētu saistīt arī ar profesionālo paralimpisko sportu.

Nolikums

Dalībnieka pieteikuma forma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.