Raksta attēls

26.aprīlī norisināsies konference “Sports var!”

2019.gada 26.februāris \\

Informējam, ka ir sākusies reģistrācija sporta jomas profesionāļu un entuziastu konferencei “Sports VAR”, kas 26. aprīlī norisināsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Reģistrācija norit konferences mājaslapā – www.sportsvar.lv. Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 8 akadēmisko stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.
 
“Sports Var” ir praktiska konference par aktuālo un noderīgo sporta treneriem, skolotājiem, vadītājiem, kā arī pašiem sportistiem. Konferencē aicināsim iepazīt jaunas iespējas un praktiski pielietojamas metodes jauno talantu attīstībai, motivācijai, sporta organizāciju un pasākumu veidošanai, kā arī sporta profesionāļu pašizaugsmei un pilnveidei.
 
Konferencē uzstāsies 18 sporta vadības, pedagoģijas, kā arī citu jomu eksperti un līderi, kuru pieredze sniegs praktiskas zināšanas, iedvesmu un padomus turpmākam darbam un izaugsmei.

Viena no konferences moderatorēm būs Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, kura dalīsies savā pieredzē par paralimpisko sportu, akcentējot tā nozīmi sabiedrības integrācijas procesā un sabiedrības pilnveidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.