29.04.2017. Latvijas 2017. gada atklātaijs individuālais čempionāts galda tenisā personām ar kustību traucējumiem. Nolikums

2017.gada 7.aprīlis \\

LATVIJAS GALDA TENISA FEDERĀCIJA

N O L I K U M S

Latvijas 2017. gada atklātajam individuālajam čempionātam galda tenisā personām ar kustību traucējumiem

1. Vadība

Sacensības organizē LGTF un vada LGTF valdes apstiprināts galvenais tiesnesis.

2. Laiks un vieta

Čempionāts notiks 2017. gada 29. aprīlī Salaspilī, Salaspils Sporta Namā, Smilšu iela 1. Sacensību sākums plkst. 10:30.

3. Dalībnieki

Piedalīties čempionātā tiek aicinātas personas ar 1.-10. klases invaliditāti ar kustību traucējumiem no Latvijas un ārzemēm, kuras ir izgājušas medicīnisku komisiju un kuriem ir ārsta atļauja piedalīšanai čempionātā. Katrs dalībnieks personīgi ir atbildīgs par savu veselības stāvokli atbilstoši fiziskai slodzei.

4. Izcīņas kārtība un noteikumi.

Sacensības notiek atbilstoši starptautiskajiem galda tenisa sacensību noteikumiem. Izcīņas kārtību tajās nosaka galvenais tiesnesis atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Iespēju robežās tiks noskaidrotas visas vietas. Ja spēlētāju skaits vienā klasē ir mazāks par 4 – klases tiek apvienotas. Sacensības notiks sieviešu un vīriešu vienspēlēs katrā klasē. Visas spēles notiek līdz trīs uzvarētiem setiem. Spēles par 3.-4.vietu nenotiek.

5. Sacensību inventārs.

Oficiālā sacensību bumba – baltā Xushaofa Sports ***ITTF 40+. Spēlētāju rakešu gumijām jābūt no ITTF atļauto gumiju saraksta. Sarakstu var atrast http://www.old.ittf.com/stories/pictures/LARC_2016B.pdf

6. Finansiālie noteikumi

Visus izdevumus, kas saistīti ar naktsmītnēm, ēdināšanu un ceļa izdevumiem sedz komandējošā organizācija vai pats dalībnieks. Dalības maksa sacensībās – EUR 1.00, Dalības maksu var iemaksāt skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu LGTF norēķinu kontā Nr.LV97PRTT0256016536000 AS „PrivatBank” (kods PRTTLV22) Rīgā, tās filiālēs vai jebkurā citā bankā. Dalības nauda jāiemaksā līdz izlozes sākumam.

7. Pieteikumi.

Dalībnieku iepriekšējā pieteikšanās izmantojot e-pastu latgtf@latnet.lv līdz šā gada 27.aprīlim.

Dalībniekiem, kuriem nepieciešamas naktsmītnes, tās jāpiesaka pašiem, par iespējamiem variantiem var zvanīt Vadimam Berežkovam, tālrunis 29233960.

8. Apbalvošana

LGTF apbalvos sacensību uzvarētājus ar diplomiem, medaļām un piemiņas balvām. Otro un trešo-ceturto vietu ieguvējus – ar diplomiem un medaļām.

Nolikums ir elektroniski apstiprināts LGTF valdē. Nolikums izsūtīts visiem interesentiem.

Informācija par Latvijas Galda tenisa federāciju LGTF mājas lapās

http://www.lgtf.lv un http://www.galdateniss.lv

NOLIKUMS TIEK UZSKATĪTS PAR OFICIĀLO IELŪGUMU DALĪBAI SACENSĪBĀS

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.