Raksta attēls

PĀRCELTS! 30.augustā Tukumā risināsies Latvijas kauss šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem

2023.gada 28.augusts \\ Para šaušana

Paradzētās sacensības šautuves telpu remontdarbu dēļ no 30.augusta pārceltas uz 6.septembri!

Tukuma šautuvē būs iespēja savus spēkus izmēģināt šaujot gan ar pneimatisko šauteni, gan pistoli. Latvijas kausā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem aicināti piedalīties cilvēki ar invaliditāti no sporta klubiem, invalīdu biedrību biedri, kā arī individuāli. 

Sacensības tiek rīkotas, lai popularizētu ložu šaušanas sporta veidu un veicinātu visu sabiedrības grupu iesaisti sporta aktivitātēs.
Organizatori aicina pieteikties gan sporta klubu dalībniekus, gan invalīdu biedrību biedrus, kuri jau ir pierādījuši savas prasmes šaušanas sportā, kā arī dalībniekus bez iepriekšējas pieredzes, kas vēlas piedzīvot spriedzi, sacensību atmosfēru un iegūt jaunas iemaņas šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Reģistrēšanās sacensībām zvanot +371 26999502 (Margita)+371 29690595 (Artis) vai rakstot uz e-pastu: atklata.sausana@inbox.lv.

Sacensību nolikums ŠEIT

Organizatoru mājas lapa: http://atklatasausana.1s.lv/

Paldies atbalstītājiem: Tukuma piens, Macron, Latvijas Invalīdu Sporta Federācija (LISF), Latvijas Šaušanas federācija, Tukuma sporta skola, Rutki un Latvijas Paralimpiskā komiteja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.