Raksta attēls

5.jūlijā Tukuma šautuvē notiks “Latvijas kauss 2023 šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem”

2023.gada 7.jūnijs \\ Para šaušana

Esam priecīgi izziņot ikgadējo Latvijas kausa 2023 posmu šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem, kas norisināsies 5.jūlijā, plkst. 9:30 Tukuma šautuvē, Melnezera ielā 1. Sacensības paradzētas cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuriem ir apakšējo ekstremitāšu (SH1) vai augšējo ekstremitāšu (SH2) bojājumi.

Sacensībās būs iespēja piedalīties vairākas disciplīnas. Šaušanā guļus – sportists drīkst ar abām rokām atbalstīties uz galda, savukārt šaušanā stāvus, rokas nedrīkst pieskarties galdam. Tas dalībniekiem ļaus izvēlēties disciplīnu pēc savām spējām un vēlmēm.

Šaušanā ar šauteni vīrieši un sievietes tiks vērtēti atsevišķi, bet būs iespēja startēt arī jauktajā grupā, kur piedalās gan vīrieši, gan sievietes. Šaušanā ar pistoli vīrieši un sievietes sacentīsies katrs savā grupā un tiks vērtēti atsevišķi.

Šaušana notiks uz papīra mērķiem 10 metru attālumā ar iespēju veikt 60 šāvienus. Plānots, ka scensībās piedalīsies dalībnieki no Latvijas un Lietuvas.

Sacensību nolikums ŠEIT

Interesentus lūdzu pieteikties zvanot pa tālr. +371 26999502 (Margita Kanopka) vai rakstot uz e-pastu: atklata.sausana@inbox.lv

Organizatoru mājas lapa: http://atklatasausana.1s.lv/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.