Raksta attēls

9.jūnijā Murjāņos notiks ikgadējais Latvijas čempionāts paravieglatlētikā 2024

2024.gada 10.maijs \\ Para vieglatlētika

9. jūnijā Murjāņu sporta ģimnāzijas stadionā norisināsies 2024.gada Latvijas čempionāts paravieglatlētikā, kas tiek organizēts ar Latvijas Invalīdu sporta federācijas atbalstu. 

Šis ir Paralimpiskais gads, un mēs esam priecīgi, ka varēsim redzēt mūsu čempionus darbībā tepat, Murjāņos, jo sacensībās piedalīsies arī mūsu paralimpiskie atlēti – Aigars Apinis un Diāna Krūmiņa, kuri jau ir nodrošinājuši savu dalību Parīzes Paralimpiskajās spēlēs. Šī ir lieliska iespēja sacensību dalībniekiem gan pasportot kopā ar pasaules labākajiem para sportistiem, gan arī aprunāties un iegūt vērtīgus, sportiskus padomus.

Sacensībās tiks veikta sportistu klasifikācija saskaņā ar starptautiskajiem standartiem, tāpēc tiek aicināti visi interesenti laicīgi sazināties ar federāciju, lai noskaidrotu atbilstoš0 sporta starta klasi. Iepriekš laicīgi piesakoties (Aigars Apinis +371 29183746), būs iespēja izmēģināt sporta ratus, nobraucot 100 metru vai 800 metru disciplīnu. Skatītāji varēs vērot, kā sportisti veic dažādas vieglatlētikas disciplīnas. Katram dalībniekam būs iespēja cīnīties par medaļām un pārsteiguma balvām.

Sacensību gaita tiks fiksēta fotogrāfijās, un bildes tiks publicētas federācijas sociālajos tīklos.

“Mēs ceram uz lielu dalībnieku un skatītāju atsaucību, un novēlam visiem saulainu sacensību dienu, veselību un možu garu,” piebilda organizators. “Tiekamies 9. jūnijā Murjāņos!”

  • Sacensību dalībniekiem būs iespēja piedalīties lodes grūšanā, diska mešanā, šķēpa mešanā, vālītes mešanā, tāllēkšanā, kā arī 100 m un 800 m skriešanā.
  • Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS un piedalīties var sacensību dalībnieki gan ar, gan bez pieredzes, sākot no 16 gadu vecuma.
  • Pieteikties iespējams līdz 3. jūnija plkst. 12.00,

rakstot uz e-pastu:  a_cempions_a@inbox.lv vai aizpildot reģistrācijas formu zemāk.

2024.gada Latvijas čempionāta paravieglatlētikā nolikums

Sacensību pieteikuma forma (Google forms)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.