Raksta attēls

Aicina piedalīties Atklātajā Taku orientēšanās daudzcīņas sacensībās

2018.gada 18.septembris \\ Orientēšanās

Vislatvijas orientēšanās nakts ietvaros, 28.09. un 29.09. Ventspilī notiks Atklātās Taku orientēšanās daudzcīņas sacensības „Venstpils Paralimpiskais kauss “2018”. Tā ir iespēja apgūt orientēšanās pamatprasmes un pavadīt laiku ar līdzcilvēkiem.

Sacensību norises vieta: Piejūras kempigs, Ventspils, Vasarnīcu iela 56

Sacensības riko Latvijas Orientēšanās federācijas Taku-O komisija sadarbībā ar Ventspils sporta pārvaldi, biedrībām “Ziemeļkurzeme OK”, „Taciņa” un citiem pasākuma labvēļiem.

Šajās sacensībās var piedalīties ikviens – gan ar, gan bez pieredzes šajā sporta veidā. Labprāt priecāsimies redzēt arī ģimenes ar saviem īpašajiem bērniņiem!

Dalībnieku grupas:

  • Paralimpiskā „ELITEs” grupa (PE) – lietpratēji;
  • Paralimpiskā „B” grupa (PB) – iesācēji;
  • Atklātā grupa (AE) – dalībnieki, kuru fiziskās īpašības neatbilst Paralimpiskajai grupai;
  • Jauniešu grupa (AJ) – jaunieši 2002. gadā dzimušie un jaunāki;

Par Paralimpiskās grupas dalībniekiem tiek uzskatīti cilvēki, kuriem dažādas invaliditātes dēļ (t.sk. arī ar ārēji neredzamām pazīmēm), pārvietošanās notiek ar fizisko piepūli vai lietojot pārvietošanās palīglīdzekļus (braucāmkrēslus, kruķus, spieķus, pavadītāja rokas atbalstu u.c.) un to ir apstiprinājuši, sekretariātā uzrādot ģimenes ārsta izziņu, bet Latvijas izlases kandidāti un citu valstu dalībnieki Starptautiskās orientēšanās federācijas apstiprināto medicīnisko sertifikātu.

Par Atklātās grupas dalībniekiem tiek uzskatīts jebkurš, kam fiziskās īpašības neatbilst Paralimpiskajai grupai un interesē orientēšanās

Programma:

28. septembris – VISLATVIJAS ORIENTĒŠANĀS NAKTS ‘2018 un MĒNESNĪCAS TAKA’2018 (dalībniekiem šajā kategorijā nepieciešams lukturītis!)

29. septembris

  1. Pre-O no Mazbānīša
  2. Foto-O
  3. Pre-O vidējā distance

Pieteikties šīm sacensībām iespējams līdz 25.septembra plkst. 23.59. Pieteikuma anketa pieejama šeit: http://www.okzk.lv/taku-o/

Dalības maksa: PE un AE grupās – 5 EUR par katru dienu. Draudzīgās atlaides: PB, un J grupās – jauniešiem (2002. g.dz. un jaunāki) – 2 EUR par katru dienu. Bez maksas starts: Piejūras kempinga, Brīvdabas muzeja, Ventspils digitālā centra darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem, nodibinājuma “Cimdiņš” bērniem, viņu vecākiem, darbiniekiem un viņu ģimenes locekļiem, sacensību rīkotāju sadarbības partneriem un palīgiem.

Samaksai ar pārskaitījumu, rēķinus pieprasīt OK “Ziemeļkurzem” vadītājam Aigaram Vārnam.

Tālrunis: 27037985 E-pasts: niec@inbox.lv

Papildu jautājumiem: orient.navigator@gmail.com

VK_2018_nolikums

VK_2018_nolikums_EN

VK_2018_nolikums_RU

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.