Raksta attēls

Aicina pieteikties LNSS sacensībām šaudaunā

2018.gada 6.augusts \\ Šoudauns

Latvijas Neredzīgo sporta savienība aicina cilvēkus ar jebkuras pakāpes redzes traucējumiem piedalīties organizācijas rīkotajā čempionātā, kas norisināsies divas dienas – 11. augustā un 12. augustā, Alsviķos, atpūtas kompleksa bāzē “Vērdiņi”. Uz sacensībām vēlams ierasties piektdienas vakarā, kad tiks nodrošinātas arī vakariņas.

Sestdienas vakarā interesentiem būs pieejama arī pirts par simbolisku samaksu.

Pieteikumus sacensībām priecāsimies saņems šeit, aizpildot anketu līdz 6. augustam! https://form.jotformeu.com/82103351487352

Šaudaunu 1960. gadā izgudroja kanādietis Džo Luiss. Pašlaik to spēlē Āzijā, Amerikā un Eiropā. Šaudaunu spēlē divi cilvēki uz spēles galda, kas aprīkots ar diviem vārtiem (vārtu bedrītēm) galda galos. Spēles mērķis ir ar nūju iesist bumbiņu pretinieka vārtos, sitot to pa galda virsmu zem centrālā aizslietņa, netrāpot pa sānu sienām. Katrs spēlētājs servē divas reizes pēc kārtas. Pirmais spēlētājs, kas iegūst vienpadsmit punktus, esot pārsvarā vismaz par diviem punktiem, uzvar spēli. Viena lieta, kas ir kopīga visiem neredzīgo sporta veidiem ar bumbu, ir bumba, kas rada skaņu, lai to būtu vieglāk uztvert.

Pasākums

LNSS šoudauna čempionāta 3. Posms
2018.gada 11.augusts līdz 2018.gada 12.augusts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.