Raksta attēls

Aicinām piedalīties galda hokeja turnīrā “Sarauj 2018”

2018.gada 8.novembris \\ Galda Hokejs

Sestdien, 2018. gada 24. novembrī Rīgā, Skonto Hallē, E.Melngaiļa ielā 1A notiks Rīgas bērnu un jauniešu galda hokeja turnīrs “Sarauj-2018”, kurā aicināti piedalīties visi jaunieši un bērni. Pasākumu var apmeklēt visas dienas garumā kopā ar ģimeni.

Turnīra galvenais mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar šo sporta veidu un katram dot iespēju nospēlēt apļa turnīru. Tiek aicināti visi – gan zēni, gan meitenes, no 1. līdz 12. klasei.

Uz turnīru var atnākt jebkurā laikā no 10:00 līdz 17:00 un nospēlēt 10 spēles savā grupā. Īpaši priecāsimies redzēt arī bērnus un jauniešus ar invaliditāti!

Labākie galda hokeja pratēji saņems diplomus – ielūgumus, ar kuriem bezmaksas varēs piedalīties Rīgas kausā, kas notiks 2018. gada 1. decembrī Rīgas Kultūru vidusskolā. Katrs dalībnieks saņema arī nelielu dāvaniņu no turnīra atbalstītājiem.

Vienlaicīgi skolēni un viņu ģimenes locekļi varēs pamēģināt arī citus sporta veidus – būs mini teniss, galda teniss, aicināti džudo, futbola, šautriņu mešanas pārstāvji un citi. Vecāki varēs pamēģināt uzspēlēt biljardu – “pool” un “snooker”. Visas dienas laikā darbosies kafejnīca “Fit Food”.

Plašāk: http://galdahokejs.lv/index.php/turniri/skolas/961-sarauj2018

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.