Raksta attēls

Aicinām piedalīties paralimpiskā galda tenisa turnīrā

2018.gada 20.februāris \\ Para galda teniss

25. martā, Jēkabpils sporta namā, norisināsies Jēkabpils pilsētas atklātais Lieldienu paralimpiskais turnīrs galda tenisā, kura mērķis ir aktualizēt aktīvu dzīvesveidu, kā arī vienu no populārākajiem paralimpisko spēļu sporta veidien – galda tenisu. Sacensībās var piedalīties jebkurš sportotgribētājs ar invaliditāti bez vecuma ierobežojuma, turklāt ar vai bez iepriekšējas pieredzes.

Sacensības notiek atbilstoši starptautiskajiem galda tenisa sacensību noteikumi. Sacensības notiks sieviešu un vīriešu vienspēlēs, un spēles risināsies līdz 3 setu uzvarai. Spēlētāji tiks iedalīti pēc spēlētāja pozīcijas attiecīgi kategorijās „vīrieši sēdus”, „sievietes sēdus”, „vīrieši stāvus” un „sievietes stāvus”.

Inventāru nodrošina turnīra organizatori, tādēļ vienīgais aicinājums – paņemt līdzi ērtu sporta apģērbu un vēlmi savstarpēji sacensties ar citiem spēlētājiem! Dalība turnīrā jāpiesaka līdz 2018. gada 20. martam, plkst. 12:00, rakstot uz e-pastu iadcausma@inbox.lv vai zvanot pa tālr. 28311319. Sacensībās pieteikties varēs arī sacensību dienā līdz 9.30. Dalībniekiem, kam nepieciešams nodrošināt naktsmītni, aicinām sazināties ar Valdi Strodi – 28311319.

Pasākums

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.