Raksta attēls

Aicinām pieteikties dalībai Latvijas atklātajam čempionātam para galda tenisā

2022.gada 28.oktobris \\ Para galda teniss

Latvijas galda tenisa federācijas nolikums Latvijas 2022.gada atklātajam individuālajam čempionātam galda tenisā cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (kustību traucējumiem)

1. Vadība

Sacensības organizē LGTF un vada LGTF valdes apstiprināts galvenais tiesnesis.

2. Laiks un vieta

Čempionāts notiks 2022.gada 6.novembrī Salaspilī, Salaspils Sporta Namā, Smilšu iela 1. Sacensību sākums plkst.10:30.

3. Dalībnieki

Piedalīties čempionātā tiek aicinātas personas ar invaliditāti ar kustību traucējumiem no Latvijas un ārzemēm, kuras ir izgājušas medicīnisku komisiju un kuriem ir ārsta atļauja piedalīšanai čempionātā. Katrs dalībnieks personīgi ir atbildīgs par savu veselības stāvokli atbilstoši fiziskai slodzei.

4. Izcīņas kārtība un noteikumi

Sacensības notiek atbilstoši starptautiskajiem galda tenisa sacensību noteikumiem. Izcīņas kārtību tajās nosaka galvenais tiesnesis atkarībā no pieteikto dalībnieku skaita. Iespēju robežās tiks noskaidrotas visas vietas. Sacensības notiks sieviešu un vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs. Atkarībā no pieteikušos dalībnieku skaita sacensības var notikt atsevišķi 1.-5.klases invaliditātes sportistiem. Visas spēles notiek līdz trīs uzvarētiem setiem. Spēles par 3.-4.vietu nenotiek.

5. Sacensību inventārs

Oficiālā sacensību bumba – baltā DHS D40+ 3*** ITTF 10 Balls (seam). Spēlētāju rakešu gumijām jābūt no ITTF atļauto gumiju saraksta. Sarakstu var atrast šeit: https://equipments.ittf.com/#/equipments/racket_coverings

6. Finansiālie noteikumi

Visus izdevumus, kas saistīti ar naktsmītnēm, ēdināšanu un ceļa izdevumiem sedz komandējošā organizācija vai pats dalībnieks. Dalība sacensībās ir bezmaksas.

7. Pieteikumi

Dalībnieku iepriekšējā pieteikšanās izmantojot e-pastu lgtf@lgtf.lv līdz šā gada 4.novembrim (ieskaitot). Dalībniekiem, kuriem nepieciešamas naktsmītnes, tās jāpiesaka pašiem, par iespējamiem variantiem var zvanīt Vadimam Berežkovam, tālrunis 29233960.

8. Apbalvošana

LGTF apbalvos sacensību uzvarētājus ar medaļām un piemiņas balvām. Otro un trešo-ceturto vietu ieguvējus – ar medaļām. Atsevišķi tiks apbalvoti 1.-5.klases invaliditātes sportisti (sievietes un vīrieši)

Nolikums elektroniski apstiprināts LGTF valdē 2022.gada 25.oktobrī. Nolikums izsūtīts visiem interesentiem.

Informācija par Latvijas Galda tenisa federāciju LGTF mājas lapās

www.lgtf.lv

Nolikums PDF formātā: https://lgtf.lv/storage/regulations/fk0tfDLqCEbfMfc1yZJuX9rTGtDFfFekmLYYEvHqXXl8NrB6s9Co6N2MbvKnlhlC.pdf

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.