Raksta attēls

Aicinām pieteikties sacensībām golbolā!

2019.gada 8.aprīlis \\ Golbols

2019. gada 13. aprīlī, Cēsīs, Krišjāņa Valdemāra ielā 13, notiks sacensības golbolā, kurās aicināts pieteikties ikviens cilvēks ar redzes invaliditāti.

Latvijas Neredzīgo Sporta savienības (LNSS) rīkotajām sacensībām pieteikties iespējams līdz 10. aprīlim, aizpildot elektronisko aptaujas anketu – https://form.jotformeu.com/90314378363357. Ja tehnisku iemeslu dēļ to nav iespējams izdarīt, aicinām zvanīt pa tālruni – 29624353. Pieteikties sacensībām iespējams veidojot kolektīvo pieteikumu caur reģionālām organizācijām un neredzīgo sporta klubiem. Sacensību sākums plānots plkst. 10:00.

Golbols ir komandu sports, kas paredzēts sportistiem ar redzes traucējumiem. Golbolā tā dalībnieki sacenšas 3 cilvēku komandā, un tās uzdevums ir iemest bumbu pretinieku sargātajos vārtos. Golbolā izmantotā bumba ir aprīkota ar skaņas efektiem, lai spēlētāji, kuriem parasti ir acu aizsējs, spētu sadzirdēt bumbas lidojuma virzienu. Tāpat – bumba nekad netiek sperta, bet gan ripināta un mesta ar roku palīdzību.

Vairāk par šo sporta veidu iespējams uzzināt šeit – https://www.lpkomiteja.lv/sports/golbols/

Nolikums

Pasākums

LNSS kauss golbolā
2019.gada 13.aprīlis

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.