Aigars Apinis atklāj savu personālizstādi Jaunķemeros

2016.gada 11.augusts \\

Trešdienas rītā, 10.augustā, KRC Jaunķemeri tika atklāta Aigara Apiņa personālizstāde, kura apskatāma KRC Jaunķemeri ēkas 9.stāvā. Šī izstāde ir par izturību, panākumu garšu un to, kas jāziedo, lai nokļūtu tur, kur sportists ir tagad. Izstāde par cilvēku!

Rehabilitācijas centrs “Jaunķemeri” Olimpiskajā gadā ir pārņēmis stafeti no Latvijas Sporta muzeja un 10.augustā plkst.12:00 atklāja izstādi „Optimists. Paralimpiskais čempions – Aigars Apinis”. Izstādes ekspozīciju ir veidojuši Latvijas Sporta muzeja speciālisti, sadarbībā ar Paralimpisko čempionu Aigaru Apini un Latvijas Paralimpisko komiteju.

Izstādē būs aplūkojamas Aigara Apiņa paralimpiskajās sacensībās izcīnītās medaļas, sporta balvas un kausi, starta numuri un diplomi, treniņu un sacensību aprīkojums. Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar sportista karjeru, startiem un panākumiem Paralimpiskajās spēlēs, kā arī Eiropas un Pasaules čempionātos paralimpiešiem.

Aigars Apinis ir titulētākais Latvijas paralimpietis. Latvijas Paralimpiskās komitejas viceprezidents un Latvijas Invalīdu sporta federācijas prezidents. Piedalījies 4 Paralimpiskajās spēlēs (Sidneja, 2000; Atēnas, 2004; Pekina, 2008; Londona, 2012), startējot diska mešanas un lodes grūšanas disciplīnās un izcīnot 3 zelta, 2 sudraba un 2 bronzas medaļas. Sportista kontā arī neskaitāmas Pasaules un Eiropas čempionātu medaļas. Šogad Aigars Apinis dodas uz savām piektajām Paralimpiskajām spēlēm Riodežaneiro.

Izstāde „Optimists. Paralimpiskais čempions – Aigars Apinis” būs apskatāma līdz 20.novembrim Rehabilitācijas centra “Jaunķemeri” ergoterapijas nodaļā. Darba laiks: pirmdiena – piektdiena 10:00 – 17:00.

Latvijas Sporta muzeja misija ir Sporta kultūras mantojuma apgūšana, jaunu zināšanu radīšana un izplatīšana par Latvijas sportu no organizētā sporta pirmsākumiem līdz mūsdienu modernā sporta daudzveidībai – nolūkā izglītot sabiedrību, īpaši jaunatni, stiprināt nacionālo pašapziņu un identitāti, iedvesmot indivīdu un radīt vēlmi iesaistīties sporta aktivitātēs, sekmējot veselas, radošas, brīvas, atbildīgas sabiedrības veidošanos.

Rehabilitācijas centrs „Jaunķemeri” ir daudzprofila rehabilitācijas centrs, kas sniedz medicīniskās rehabilitācijas un veselības veicināšanas pakalpojumus apvienojot mūsdienīgas rehabilitācijas tehnoloģijas ar kūrorta ārstēšanas tradīcijām – dūņu un minerālūdens procedūrām. Ārstniecības iestāde gadā apkalpo vairāk kā 10 000 pacientus, palīdzot atgūt veselību un zaudētās funkcijas pacientiem ar balsta un kustību aparāta saslimšanām, centrālās un perifērās nervu sistēmas slimībām, sirds un asinsrites sistēmas slimībām, reimatoloģiskām saslimšanām, pacientiem pēc funkcionēšanas ierobežojumiem, kas iegūti traumu rezultātā. Izstādes „Optimists. Paralimpiskais čempions – Aigars Apinis” ekspozīcija būs lieliska iespēja Rehabilitācijas centra pacientiem smelties spēkus un iedvesmu no Paralimpiskā čempiona Aigara Apiņa cīņas spara un optimisma, lai katrs no mums izcīnītu savas dzīves uzvaras.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.