Raksta attēls

Aigars Apinis šodien Parīzē pasaules čempionātā paravieglatlētikā startēs diska mešanas sacensībās

2023.gada 11.jūlijs \\ Para vieglatlētika

Latvijas parasportists Aigars Apinis šodien Parīzē pasaules čempionātā paravieglatlētikā startēs diska mešanas sacensībās.

F52 grupas sacensības sāksies plkst.19.30 pēc Latvijas laika Meistarsacīkstes tiešraidē var vērot Starptautiskās Paralimpiskās komitejas (IPC) kanālos “YouTube” un “Facebook”.

Apinis ir trīskārtējs olimpiskais čempions diska mešanā, kā arī sešas reizes triumfējis pasaules čempionātā šajā disciplīnā, uzvarot arī 2019.gada meistarsacīkstēs.

Tokijas paralimpiskajās spēlēs viņš ierindojās trešajā pozīcijā, piekāpjoties polim Pjotram Kosevičam un horvātam Velimiram Šandoram, kuri startēs arī pasaules čempionātā.

Jau ziņots, ka svētdien Diāna Krūmiņa izcīnīja bronzas medaļu diska mešanā F55 grupā. Viņa šajā čempionātā startēs arī šķēpa mešanā.

Savukārt Dmitrijs Silovs lodes grūšanā F37 grupā ierindojās 11.vietā un Emīls Dzilna lodes grūšanā F12 grupā ieņēma septīto vietu.

Latviju pasaules čempionātā pārstāvēs arī Raivo Maksims lodes grūšanā un šķēpa mešanā, kā arī Edgars Bergs lodes grūšanā.

Meistarsacīkstēs piedalīsies apmēram 1330 paravieglatlētu no vairāk nekā 100 valstīm, sportistiem cīnoties ne tikai par godalgām, bet arī ceļazīmēm uz 2024.gada Parīzes paralimpiskajām spēlēm.

Pasaules čempionāts paravieglatlētikā nākamā gada paralimpisko spēļu mājvietā norisināsies līdz 17.jūlijam.

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.