Raksta attēls

Aizvadīta jau 9.Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā

2019.gada 27.maijs \\

18. maijā, Rīgā, Sporta kompleksā “Ķeizarmežs” jau devīto reizi norisinājās viens no lielākajiem paralimpiskās sportošanas svētkiem Rīgā un visā Latvijā – Paralimpiskā sporta diena Rīgas pilsētā, kurā aicināts piedalīties tika ikviens cilvēks ar invaliditāti.

Kopumā Paralimpiskajā sporta dienā piedalījās vairāk nekā 520 cilvēku, kur 473 no tiem bija dalībnieki, savukārt pārējie – dalībnieku asistenti. Tāpat, šogad pasākuma norisē tika iesaistīti 28 brīvprātīgie, kuri rūpējās ne tikai par veiksmīgu sacensību norisi, bet arī par dalībnieku drošību un pasākuma organizatorisko pusi.

Šogad Paralimpiskās dienas dalībniekiem bija iespēja startēt četros komandu sporta veidos – Boccia, Bocce, sēdvolejbolā un grīdas kērlingā, kā arī septiņos individuālajos sporta veidos – galda hokejā, šautriņu mešanā, novusā, mehāniskajā airēšanā uz ergometriem Concept II, peldēšanā, pauerliftingā un galda tenisā. Kā viens no populārākajiem sporta veidiem tika atzīts novuss, šautriņu mešana, kā arī galda hokejs, kur dalībniekiem pārsniedza 160 cilvēku atzīmi.

Pasākuma beigās norisinājās jau par tradīciju kļuvusī izloze starp jauniešiem, kur trīs no censoņiem bija iespēja tikt pie jauna planšetdatora. Šogad laimīgā loze krita Vilim Donam Blumbergam, Kristīnai Mingardo, kā arī Maksimam Siliņam.

Paralimpiskā sporta diena tiek rīkota ar mērķi vienuviet apvienot cilvēkus ar invaliditāti, aktualizēt aktīvu dzīvesstilu, veicināt savstarpēju socializāciju, kā arī potenciāli atrast cilvēkus, kuri būtu gatavi nodarboties ar paraolimpisko sportu nopietnā līmenī.

Vēlamies pateikties visiem, kuri ieradās uz Paralimpisko sporta dienu, kā arī visiem mūsu draugiem un atbalstītājiem, bez kuriem šis pasākums nebūtu bijis iespējams! Liels paldies mūsu lieldraugiem Banka Citadele, Toyota, kā arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par atbalstu pasākuma tapšanā! Pateicamies arī Latvijas Leļļu teātrim, Seni Latvija, Coca-Cola Latvija, Dobeles Dzirnavnieks, Ervitex, Veikals Komanda, Autorings un Venden – par dāvanām un piemiņas veltēm mūsu dalībniekiem, kā arī atspirdzinošiem dzērieniem visas dienas garumā!

Rezultāti

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.