Raksta attēls

Aizvadītas loka šaušanas sacensības “Rīgas meistarsacīkstes”

2023.gada 22.jūnijs \\ Loka šaušana

Sporta kluba “Amazones” vasaras bāzē 18.jūnijā norisinājās sacensības loka šaušanā “Rīgas meistarsacīkstes”, kurās piedalījās arī 3 Latvijas para loka šāvēji. Startējot vispārējā konkurencē kopā ar pārējiem Latvijas loka šāvējiem, sacensībās paralimpiskos sportistus pārstāvēja Ieva Melle (RW), Gints Jonasts (RM), kā arī Jānis Kants (RM). 

Lai būtu lielāka konkurence, vīriešu un sieviešu grupas tika apvienotas. Kvalifikācijas rezultāti – G. Jonasts 571 punkts, I. Melle 514 punkti un J. Kants 430 punkti. Gala rezultātā, uzvarot 3 turnīrcīņas un piekāpjoties 1, G. Jonasts izcīnīja 2. vietu. Savukārt I. Melle un J. Kants cieta zaudējumu jau pirmajā turnīrcīņā un gala rezultātā abi mūsu para loka šāvēji sacensības noslēdza dalītajā 9. vietā 13 sportistu konkurencē.

Paralēli šīm sacensībām turpat blakus norisinājās sacensības ar nosaukumu “Mani pirmie starti”. Šajās sacensībās savu pirmo pieredzi guva mūsu jaunais Latvijas para loka šāvējs Ruslans Harčenko. Ruslans šāva 30 m distancē un viņa pirmais kvalifikācijas rezultāts ir 434 punkti. No sirds apsveicam Ruslanu un vēlam panākumus un izaugsmi!

 

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.