Raksta attēls

Aizvadītas pirmās šīs sezonas āra sacensības loka šaušanā

2019.gada 8.aprīlis \\ Loka šaušana

Nedēļas nogalē, 6.04. un 6.04, tika aizvadītas pirmās šīs sezonas loka šaušanas sacensības ārā “Sezonas atklāšana”, kurās piedalījās arī divi paralimpiskie loka šāvēji – Ieva Melle un Gints Jonats. Šīs bija WA kalendārā iekļautas sacensības.

Startējot individuāli, Ieva Melle ar rezultātu 588p. kvalifikācijas sacensībās ierindojās 3.vietā 10 dāmu konkurencē. Pēc kvalifikācijas pirmajā duelī ar sportisti Rimu Matvējevu Ieva piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 2:6, tādejādi noslēdzot sacensības 7.vietā.

Gints Jonasts, kurš pirmo reizi startēja ar kompaktloku, kvalifikācijas šaušanā ierindojās 4.vietā 8 dalībnieku konkurencē ar rezultātu 635p. Pirmo cīņu pēc kvalifikācijas Gints aizvadīja ar Robertu Vaganovu, kuru ar rezultātu 126:124 uzveica, taču otrajā sacensību kārtā pret Sergeju Meleškēviču piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 131:133. Šoreiz arī cīņā par bronzu G. Jonasts piedzīvoja zaudējumu, zaudējot Jānim Jakubānecam ar rezultātu 127:131, ierindojoties 4.vietā.

Otrajā sacensību dienā tika aizvadītas komandu sacensības. Dāmu konkurencē Ieva Melle startēja komandā ar Ilonu Līgu Deņisenoku un Maiju Skeltonu, izcīnot augsto 1.vietu 3 komandu konkurencē. Gints Jonasts komandu sacensības aizvadīja ar Gļebu Konovu un Raivo Sarru, izcīnot 3.vietu 3 komandu konkurencē.

Dienas noslēgumā norisinājās arī MIX komandu sacensības jeb sacensības jauktajiem pāriem, kurās Ieva un Gints startēja vienā komandā. Paralimpiešu pārstāvētā MIX komanda izcīnīja 4.vietu 9 komandu konkurencē.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.