Raksta attēls

Aizvadītas tradicionālās vieglatlētikas sacensības Murjāņos

2018.gada 31.maijs \\ Para vieglatlētika

27.maijā norisinājās par tradīciju kļuvušās vieglatlētikas sacensības Murjāņos, kur ikviens sportists varēja izmēģināt savus spēkus vairākās vieglatlētikas disciplīnās, sākot no diska mešanas, beidzot ar 5 km skrējienu speciāli tam pielāgotā ratiņkrēslā. Sacensības organizēja Latvijas Invalīdu sporta federācija sadarbībā ar Latvijas Paralimpisko komiteju.

Neskatoties uz lielo svelmi, kas valdīja sacensību norises dienā, sacensībās piedalījās vairāk nekā 40 sportisti no visas Latvijas – gan tie, kas sportu jau iepazinuši, gan tie, kas vēl tikai lūko atrast sev piemērotāku vieglatlētikas disciplīnu. Starp vieglatlētiem bija sastopami arī vairāki paraolimpieši – Diāna Dadzīte piedalījās diska mešanā, šķēpa mešanā un lodes grūšanā, Aigars Apinis startēja diska mešanā un lodes grūšanā, Taiga Kantāne startēja lodes grūšanā un diska mešanā, savukārt Ingrīda Priede bija sastopama diska mešanas sektorā.

Visi sportisti šobrīd gatavojas Eiropas Čempionātam vieglatlētikā, kas notiks Berlīnē, no 20. augusta līdz 26. augustam.

Tāpat sacensībās piedalījās arī Margita Kanopka, kuras pamata aizraušanās ir sportiskā paraolimpiskā šaušana, un garo gabalu braucējs Juris Kalniņš, kurš ir atgriezies šajā sporta veidā, lai turpinātu iesākto un tiektos uz mērķi – paraolimpiskajām spēlēm. Abi šie sportisti šobrīd cenšas apkopot visus spēkus, lai izcīnītu iespēju piedalīties Vasaras Paralimpiskajās spēlēs Tokijā, kas notiks pēc diviem gadiem.

Vēlamies izteikt lielu paldies visiem, kas, spītējot karstumam, bija ieradušies Murjāņos! Liels paldies arī Trenažieri.lv, kuri nodrošināja labākos vieglatlētus ar vērtīgām balvām!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.