Raksta attēls

Aizvadīts Labdarības brančs par godu Rihardam Snikusam

2018.gada 4.jūlijs \\

30. jūnijā Mārupes restorānā “Hercogs” sirsnīgā atmosfērā aizvadīts labdarības brančs ar mērķi papildināt jau saziedoto summu Riharda Snikus braucienam uz ASV čempionātu jāšanas sportā. Pasākumā, Riharda atbalstītāji varēja nobaudīt restorāna “Hercogs” sarūpēto gardo cienastu, apskatīt sporta fotogrāfa Jura Bērziņa-Soma lielformāta fotogrāfijas un sportista trofejas no startiem starptautiskās sacensībās, kā arī baudīt muzikālus priekšnesumus dziedātajās Gunas Pūcītes izpildījumā. Viens no Riharda zirga King of the Dance pakaviem, ar kuriem 2017.gada Eiropas čempionātā Zviedrijā izcīnīta sudraba medaļa, kā pateicība par atbalstu, tika uzdāvināts restorānam “Hercogs”, bet otrs branča laikā pārdots izsolē, nonākot pie laimīgā īpašnieka Mārtiņa Raģa.

Rihards saka milzīgu paldies visiem, kas piedalījās, ziedoja, aprunājās, pauda atbalstu un vienkārši bija kopā ar viņu šajā dienā. Milzīgs paldies atbalstītājiem – Andrim Rūmītim, Oskaram Evaltovičam un visam ģimenes restorāns “Hercogs” personālam par branča sagatavošanu, ziedu veikalam “IK Madara 1” un saimniecei Gunai Bērziņai par ziedu kompozīcijām atbalstītājiem, Uvim Kalvem, sporta balvu veikalam “Labas Balvas” un SIA “Bejas” par zirga pakavu sagatavošanu un noformēšanu izsolei, SIA “Talsu Tipogrāfija” par afišu druku, dziedātājai Gunai Pūcītei par aizkustinošo muzikālo priekšnesumu brančā, Ilzei Žundei par vizuālo materiālu sagatavošanu afišā un sociālajiem tīkliem.

Labdarības brančā tika saziedots 600.00 EUR, kas kopā ar iepriekš individuālu ziedotāju un uzņēmumu sniegto atbalstu šobrīd sastāda jau 5661 EUR!

Pamazām virzāmies pretim mērķim un joprojām būsim pateicīgi par jebkāda veida atbalstu!

Ziedojumiem:
Banka: Citadele
Saņēmējs: Latvijas Paralimpiskā komiteja
Bankas konta numurs: LV61PARX0004929600005
Mērķis: Rihardam Snikus

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.