Raksta attēls

Aizvadīts Pasaules čempionāts paralimpiskajā loka šaušanā

2019.gada 13.jūnijs \\ Loka šaušana

Pasaules čempionātā loka šaušanā, kas norisinājās Nīderlandē, piedalījās arī divi Latvijas loka šāvēji – Ieva Melle un Gints Jonasts.

Ieva Melle kvalifikācijā izšāva 584.p, sākotnēji ierindojoties 11.vietā 35 sportistu konkurencē, kas viņai sniedza iespēju izlaist 1/24 un 1/16, un uzreiz doties uz 1/8 finālu. Šajā duelī Ieva sacentās ar Brazīlijas sportisti Silva Carvalho Thais, taču sportistei no Latvijas diemžēl zaudējums ar rezultātu 2:6, sacensības noslēdzot 17.vietā kopvērtējumā.

Gints Jonasts šajās sacensībās startēja divās loka šaušanas disciplīnās – RMO un RCM klasē. RMO klasē Gints sašāva 564.p,, ierindojoties 53.vietā 67 sportistu konkurencē. 1/48 cīņā uzvara pār Taizemes sportistu Inkaew Sakon ar 7:3, savukārt nākamajā posmā zaudējums pret vācieti Maiklu Scarszewski ar 3:7. Šajā klasē sportists ierindojās 33.dalītajā vietā.

Savukārt, startējot RCM loka šaušanas klasē, viņš sašāva 638.punktus, taču tālākās sacensībās viņš nepiedalījās laika trūkuma dēļ – abas sacensības šajās klasēs notika vienlaikus.

Mix Team konkurencē Latvijas sportisti pirmajā cīņā izgāja pret Azerbaidžānas komandu, uzvarot ar rezultātu 5:3. Nākamā cīņa pret Koreju – zaudējums ar 0:6. Līdz ar šo, šobrīd mūsu loka šāvēji Tokijai vēl nav kvalificējušies.

Pasākums

Pasaules čempionāts para loka šaušanā
2019.gada 2.jūnijs līdz 2019.gada 9.jūnijs

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.