Raksta attēls

Aizvadīts Riga Beach Sitting volley cup 2017

2017.gada 4.septembris \\ Sēdvolejbols

Ar komandas “ST” (LAT) uzvaru un komandas “Ļeņingrad” (LAT) izcīnīto trešo vietu, beidzās starptautiskais pludmales sēdvolejbola turnīrs “Rīga Beach Sitting Volley CUP 2017”, kas notika, pagājušās nedēļas brīvdienās 26. – 27. augustā, pludmales sporta centrā “Brazīlija”.

Turnīrā piedalījās 10 komandas no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas. Komandas bija sadalītas divās grupās “A” un “B”, katrā bija piecas komandas. Pēc pirmās dienas rezultātiem, par favorītiem abās grupās, bija abas Latvijas komandas – “ST” un “Ļeņingrad”, kuras nezaudējot nevienu setu, ieņēma pirmo vietu savās grupās. Ceturtdaļfināla spēlēs, mūsu puiši, izcīnīja pārliecinošas uzvaras un iekļuva pusfinālos. Pusfinālā, diemžēl komandai “Ļeņingrad” neizdevās pārspēt pretiniekus no Lietuvas “Erzhilai”, tika zaudēts pirmais sets 13 – 21, otrajā setā izdevās saņemties un uzvarēt ar 21 – 14, bet trešajā setā, tika pieļautas daudz savas kļūdas, kā rezultātā nācās zaudēt ar 10 – 15. Savukārt otrā Latvijas komanda “ST” savu pusfināla spēli, pārliecinoši uzvarēja komandu no Baltkrievijas “Belarus 1” ar rezultātu 2 : 0 (21 – 10; 21 – 16) un iekļuva finālā. Par trešo vietu spēlēja komandas “Ļeņingrad” (LAT) un “Belarus 1”, pirmo setu mūsu puišiem izdevās uzvarēt ar 21 – 16, bet otrajā setā, Baltkrievijas komanda, izrādīja nopietnu pretestību, lai gandrīz, uzvarētu otro setu, taču mūsu komandas pārliecinošas darbības rezultātā, izšķirošajos mirkļos, izdevās tomēr setu uzvarēt ar 27 – 25 un visu spēli ar 2 : 0. Baltkrievijas komandā spēlēja gari spēlētāji, profesionāli volejbolisti no Baltkrievijas klasiskā volejbola (veseliem cilvēkiem nav aizliegts piedalīties un spēlēt starptautiskos sēdvolejbola turnīros).

Par galveno šā turnīra balvu un pirmo vietu, cīnījās mūsu pieredzējušie spēlētāji no komandas “ST” (LAT), pret patstāvīgajiem pretiniekiem no Lietuvas komandas “Erzhilai”.

Finālspēle bija sīksta, komandas cīnījās par katru punktu, visas spēles garumā, spēlētāji atdeva visus spēkus, bet mūsu puiši, izšķirošajos momentos nospēlēja labāk un uzvarēja spēli ar rezultātu 2 : 0 (21 – 19; 21 – 19).

Šajā turnīrā, mūsu komandai “ST” (LAT) nebija līdzvērtīgu pretinieku un turnīra gaitā nezaudējot nevienu setu, pārliecinoši izcīnīja uzvaru turnīrā. Apsveicam ar brīnišķīgo pludmales sēdvolejbola sezonas noslēgumu.

Paldies visām komandām par līdzdalību turnīrā, paldies visiem, kas palīdzēja organizēt šo turnīru. Liels paldies par finansiālo un materiālo atbalstu mūsu partneriem, atbalstītājiem un sponsoriem Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departaments, Latvijas volejbola federācija, “Venden”, “Coca-Cola”, “Nike”,  “Kontora”.

Paldies, ka Jūs esat ar mums!

Turnīra noslēguma tabula:

  1. SADALES TĪKLS (LAT) (Juris Sprukts, Vadims Skoriks, Aleksandrs Vivčariks)
  2. ERZHILAI, VILNIUS (LIT)
  3. LENINGRAD (LAT) (Andrejs Filipavičs, Aleksejs Berķis, Uldis Ektermanis)
  4. BELARUS 1 (BLR)
  5. VECTOR MOSKVA (RUS)
  6. DREAM TEAM, VILNIUS (LIT)
  7. PERLAS, VILNIUS (LIT)
  8. PĻAVNIEKI (LAT) (Vadims Landiševs, Boriss Jeparovs, Sergejs Burlaka)
  9. KILLERI (LAT) (Sergejs Popovs, Aleksandrs Ronis)
  10. BELARUS 2 (BLR)

Nominācijas:

Labākais turnīra spēlētājs – Aleksandrs Vivčariks (LAT)
Universālais turnīra spēlētājs – Juris Sprukts (LAT)
Turnīra “Miss” – Ruta Cverkiene (LIT)
Turnīra “Misters” – Antons Agapovs (RUS)

Latvijas izlase sēdvolejbolā, turpina gatavoties Eiropas čempionātam sēdvolejbolā, kas notiks no 04.11.-12.11.2017, Porečā, Horvātijā.

Rezultāti:

26.-27.08.2017 Spēļu rezultāti vietu sadalījums
26.08.2017 Tabula A grupa
26.08.2017 Tabula B grupa

Pasākums

Starptautiskais turnīrs pludmales sēdvolejbolā
2017.gada 25.augusts līdz 2017.gada 27.augusts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.