Raksta attēls

Aizvadīts šaudauna turnīrs “Golden Bat 2019”

2019.gada 11.decembris \\ Šoudauns

6.-8. decembrī Lietuvā, Viļņā norisinājās šī gada pēdējais starptautiskais šoudauna turnīrs – Golden Bat 2019. Turnīra formāts paredzēja, ka 33 spēlētāji tika sadalīti 4 kategorijās. Proti 7 spēlēja vecuma grupā jauniešiem līdz 16 gadiem, 8 spēlēja grupā līdz 20 gadiem, 8 sievietes atsevišķā grupā, un visbeidzot 10 vīrieši vēl savā grupā.

Latvija šajās sacensības tika pārstāvēta ar 3 šoudaunistiem – Artūru Korjaku, Diānu Dubrovsku un Denisu Ovsjaņņikovu. Tāpat turnīrā tiesāja arī 2 Latvijas šoudauna tiesneši – Vladimirs Priede un Artūrs Būda.

Vecuma grupā līdz 16 gadiem mūsējiem veicās lieliski, jo Diāna izcīnīja 3. vietu, kamēr par turnīra uzvarētāju kļuva Artūrs Korjaks.

Vīriešu konkurencē, Denisam grupā visas uzvaras, kam sekoja pārliecinoša uzvara ceturtdaļfinālā pret Aleksandru Halaļeju no Baltkrievijas. Tad sekoja 2 grūtākās turnīra spēles. Vispirms grūta 5 setu cīņa pret Povilas Krapikas no Lietuvas 11-6 4-11 11-7 5-11 12-7, kam sekoja arī lielais fināls ar Itālijas šoudaunistu Emiliano Garai. Vēl viena smaga un grūta 5 setu spēle, taču galvenais ar pozitīvu iznākumu – 2-11 12-8 7-12 11-9 12-6.

Līdz ar to varam sveikt Denisu ar otro uzvarētu starptautisko šoudauna turnīru šajā gadā. Pēc Viļnas turnīra Deniss pasaules reitingā pakāpsies jau uz 7. pozīciju. 

Gaidām nākamo šoudauna sezonu, kurā cerēsim uz jauniem panākumiem starptautiskajā arēnā no mūsu spēlētāju puses.

Paldies visiem par šo garo, bet interesanto sezonu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.