Raksta attēls

Aktīvā pasākumā ar bērniem nosvinēta “Bērnu un jauniešu para sporta apvienības” dibināšana

2019.gada 15.oktobris \\

Skanot bērnu čalam un smiekliem, 6. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā, svinīgi tika nosvinēts Bērnu un jauniešu para sporta apvienības dibināšana. Jaunās apvienības mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus ar fizisku invaliditāti sportiskās aktivitātēs un veselīgā, aktīvā dzīvesveidā, paralēli sabiedrībā veicinot izpratni par sportu, sportiskām aktivitātēm un veselīgu dzīvesveidu kā nepieciešamo līdzekli bērnu un jauniešu ar invaliditāti sociālajā integrācijā, vispārējā attīstībā un pašizaugsmē.

Šīs apvienības uzdevums ir palīdzēt jauniešiem atrast īsto sporta veidu, kas tiem patīk, kā arī nodrošināt viņiem iespēju ikdienā sastapt sev līdzīgus jauniešus ar līdzvērtīgām interesēm. Lai jauniešiem būtu iespēja pamēģināt pēc iespējas dažādākus sporta veidus, palīgos aicinātas arī vairākas Latvijas paralimpisko sporta veidu federācijas, kas pakāpeniski jauniešus iepazīstinās ar vairāku Latvijā pieejamu sporta veidu specifiku.

Lielu atbalstu projekta īstenošanā nodrošina “Domina Shopping”, ar kuru atbalstu kopš jūlija jauniešiem tiek vākti līdzekļi šo sporta nodarbību norisei. Ikviens, kurš ikdienā izmanto Dominas lojalitātes karti, var ziedot jaunajiem sportistiem – katrs 1 lojalitātes punkts tiek pārsvērsts 1 EUR.

Atklāšanā piedalījās jaundibinātās apvienības prezidente Natālija Novikova un viceprezidents Ervīns Kāpa, Latvijas Paralimpiskās komitejas prezidente Daiga Dadzīte, paralimpietis Aigars Apinis, kā arī šīs projekta vieni no atbalstītājiem “Domina Shopping” pārstāve Ieva Zvaigzne-Ālere. Tāpat klātesošos ar apvienības dibināšanu sveica arī Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Baiba Rozentāle.

Vēlamies pateikties ikvienam, kas palīdzēja šim pasākumam notikt! Paldies, Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam, par veiksmes vārdiem turpmākajā ceļā, karate, tenisa, deju un basketbola federāciju pārstāvjiem, arī brīvprātīgajiem, kuri nodrošināja muzikālu priekšnesumu, iemūžināja notikumu, palīdzēja ar svētku galdu!

Bildes no pasākuma pieejamas šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.