Aleksejs Petkēvičs izcīna 5. vietu pauerliftinga sacensībās Ungārijā

2017.gada 11.maijs \\ Pauerliftings

Ungārijā notiekošajās pauerliftinga pasaules kausa sacensībās, kuras notika no 4.maija līdz 7.maijam, piedalījās arī Latvijas sportists Aleksejs Petkēvičs, kuram šīs bija pirmās starptautiskās sacensības. 72kg kategorijā, no krūtīm guļus uzspiežot 140 kg, Aleksejs izcīnīja 5. vietu, kas ir ievērojams sasniegums sportista karjerā.

Lai gan iegūtie rezultāti nepalīdzēja Aleksejam kvalificēties Pasaules čempionātam pauerliftingā, kuras septembrī notiks Meksikā, tās bija ļoti svarīgas sacensības mūsu sportistam, lai gūtu starptautisku sacensību pieredzi, kā arī pilnveidoti sevi.

Kopā ar Alekseju Petkēviču Egerā bija arī viņa treneris un asistents Aigars Višņevskis, kas ir pats startējis Pekinas Paralimpiskajās spēlēs. A. Višņevskis ir pārliecināts, ka Aleksejam ir potenciāls attīstīties un iegūt vēl labākus rezultātus, tomēr, lai to panāktu, nepieciešams smags un ilgstošs darbs ne tikai pie fiziskās sagatavotības, bet arī pie tehnikas.

Sportisti un treneri ir priecīgi par panākumiem, un pateicas LISF, Latvijas Paralimpiskajai komitejai, kā arī Valsts sportam par finansiālu atbalstu!

Sacensību video pieejams šeit: https://www.youtube.com/watch?v=UzjE5vXblFg

Aleksejs stieni guļus ceļ:
1.mēģinājums – 00:41:11 / https://youtu.be/UzjE5vXblFg?t=41m13s
2.mēģinājums – 00:51:45 / https://youtu.be/UzjE5vXblFg?t=51m40s
3.mēģinājums – 1:01:41 / https://youtu.be/UzjE5vXblFg?t=1h1m43s

Rezultāti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.