Raksta attēls

Alvils Brants 5.Pasaules kausa izcīņas posmā izcīna sudrabu

2018.gada 19.janvāris \\ Para bobslejs

18. janvārī, Austrijā, Īglsas trasē tika aizvadīts 5.Pasaules kausa izcīņas posms parabobslejā, kur piedalījās arī četri sportisti no Latvijas – Annija Krūmiņa, Alvils Brants, Lauris Zutis un Arturs Klots.

Jūrmalnieks Alvils Brants, divu braucienu summā uzrādot laiku -1.57.65, izcīnīja sudraba godalgu, savukārt pirmo vietu ieņēma britu sportists Korijs Maps (-1.57.57), bet tūlīt aiz Alvila arī trešās vietas ieguvējs šveicietis Kristofers Stjuarts (-1.58.14).

Annija Krūmiņa, kas nupat ieguvusi arī Talsu Gada balvas sportistes titulu, apsteidzot virkni krietni pieredzējušāku bobsleja pilotu, ierindojās 8.vietā, bet viņas novada kaimiņš Lauris Zutis šajās sacensībās – 11.vietā (-1.58.38). Sportists Artūrs Klots, kas vasarā pārcieta arī smagu operāciju, sacensības noslēdza 12.vietā, ar rezultātu (-1.58.39).

Kopumā sacensībās piedalījās 20 sportisti no Lielbritānijas, Latvijas, Šveices, Kanādas, Itālijas, Austrijas, Lietuvas, Norvēģijas, ASV, Zviedrijas un Vācijas, kā arī Austrālijas.

19.janvarī turpat norisināsies arī Eiropas čempionāst parabobobslejā, kas tiks apvienots arī ar 6.Pasaules kausa izcīņas posmu. Rezultātiem un aktualitātēm līdzi sekot var mūsu Facebook lapā, mājaslapā, kā arī Starptautiskās Bobsleja un Skeletona federācijas Facebook lapā IBSF – International Bobsleigh & Skeleton Federation un mājaslapā http://www.ibsf.org/en/

Foto iespējams aplūkot šeit!

Pasākums

5.un 6. Pasaules kausa izcīņas posms un Eiropas čempionāts parabobslejā
2018.gada 18.janvāris līdz 2018.gada 19.janvāris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.