Apbalvoti Rīgas labākie sportisti 2016.

2016.gada 10.decembris \\

Piektdien, 9. decembrī, kinoteātrī „Splendid palace” tika sveikti Rīgas labākie sportisti, treneri, komandas, kā arī sumināti populārākie sporta pasākumu organizatori. Par 2016. gada Rīgas labāko sportisti atzina daiļslidotāju Angelīnu Kučvaļsku, par labāko sportistu – vieglatlētu Zigismundu Sirmo. Savukārt par mūža ieguldījumu sportā sumināja ilggadējo vieglatlētikas treneri Uldi Kurzemnieku, bet par Rīgas labāko paralimpisko sportistu – Aigars Apinis.

Par Rīgas labāko sporta spēļu komandu atzīta basketbola komanda „TTT Rīga”, savukārt Rīgas labākā komanda individuālajos sporta veidos ir modernās pieccīņas sportisti Ruslans Nakonečnijs un Pāvels Švecovs. Par 2016. gada galvaspilsētas labāko treneri ir atzīts basketbola treneris Ainārs Čukste. Nominācijā „Uzlecošā zvaigzne sporta” balvu ieguva basketboliste Digna Strautmane. Par gada notikumu aizvadītajā gadā atzina FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta 10. posmu, kas risinājās Rīgā..

Konkursu „Rīgas sporta laureāts” organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD), lai izvērtētu un apbalvotu labākos galvaspilsētas sportistus, trenerus, sporta pasākuma organizatorus par augstiem sasniegumiem un teicamiem rezultātiem, kā arī par ieguldījumu sportiska dzīves veida popularizēšanā un sporta aktivitāšu veicināšanā.

Gads Sportiste Sportists
2015 Angelina Kučvaļska (daiļslidošana) Mairis Briedis (bokss)
2014 Laura Skujiņa (brīvā cīņa) Jānis Šaltāns (peldēšana)
2013 Laura Skujiņa (brīvā cīņa) Jevgeņijs Borodavko (džudo)
2012 Jeļena Rubļevska (modernā pieccīņa) Mārtiņš Pļaviņš (pludmales volejbols)
2011 Laura Skujiņa (brīvā cīņa) Jevgeņijs Borodavko (džudo)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.