Raksta attēls

Ar izciliem rezultātiem noslēdzies Ratiņtenisa starptautiskais turnīrs (ITF3) Sanktpēterburgā “Megafon DreamCup” 30.04 – 03.05.2019

2019.gada 8.maijs \\ Ratiņteniss

Aprīļa beigās un maija sākumā Sanktpēterburgā Krievijā norisinājās ratiņtenisa starptautiskais turnīrs “Megafon DreamCup”, kas iekļauts Starptautiskās Tenisa Savienības sacensību kalendārā ITF3.

Šogad, no Latvijas uz sacensībām devās neierasti liela komanda, kuras sastāvā arī mūsu jaunie tenisa spēlētāji, jeb Latvijas ratiņtenisa junioru izlase.

Starp junioriem visveiksmīgākais starts bija 14 gadus vecajam Dānielam Ņikiforovam, kurš tika gan vienspēļu, gan dubultspēļu pusfinālos. Kā arī tika pieaugušo turnīra “second draw” pusfinālā.

Diāna Ņikiforova veiksmīgi izgāja kvalifikācijas turnīru, tādējādi tiekot pamatturnīrā, bet, diemžēl, piekāpās pieredzējušākai spēlētājai no Krievijas. 

Žanetei Vasaraudzei Gailītei nepaveicās ar izlozi, pirmajā kārtā tiekoties ar turnīra 4.sēto raketi no Francijas Emanuellei Morch.

Natālija Novikova pirmajā kārtā sīvā cīņā, ar rezultātu 7:6(5) 6:2, uzvarēja Krievijas tenisisti Jūliju Oschepkovu, tomēr nākamā kārtā, piekāpjoties Krievijas pirmajai raketei un arī turnīra uzvarētājai Viktorijai Ļvovai ar rezultātu 0:6 0:6.

Izlozē tika noskaidrots, ka savā starpā jāspēlē jaunajiem talantiem Georgijam Savenkovam un Danila Čebotar, kas nozīmē, viens no mūsu sportistiem izstāsies jau pirmajā kārtā. Veiksmīgāka un prasmīgāka spēle izdevās Danilam, kurš divos setos ar 4:0 un 4:1 uzveica Georgiju Savenkovu.

Sensacionāls starts bija Ervīnam Kapam, kurš, spēlējot pārī ar spēlētāju no Japānas Haruya Mizukoshi, tika līdz turnīra dubultspēļu finālam. Šāds rezultāts Latvijas sportistiem ir sasniegts pirmo reizi. Šis ir rezultatīvākais turnīrs Latvijas ratiņtenisa vēsturē.

Turnīrā Latviju pārstāvēja jaunie talanti – juniori: Danila Čebotar, Dāniels Ņikiforovs, Georgijs Savenkovs, Fricis Gustavs Alliks, Diāna Ņikiforova.

Pieaugušo sacensībās startēja ratiņtenisa sportisti Natālija Novikova, Ervīns Kāpa, Žanete Vasaraudze Gailīte, Maksims Voroņeckis.

Galvenā trenere – Terēza Stenclava un treneris Vladimirs Zakurajevs.

Pateicamies par finansiālu atbalstu Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam un Inčukalna novada Domei.

Jaunie sportisti īpaši tiek atbalstīti no Latvijas Tenisa savienības puses un Latvijas Paralimpiskās komitejas līdzfinansējuma programmas, kas paredzēta jauno sportistu piesaistei un jauniešu sporta aktivitātēm.

Pasākums

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.