Raksta attēls

Ar spēli Jelgavā atklāta sēdvolejbola Baltijas līga

2016.gada 23.marts \\ Sēdvolejbols

No 19.marta līdz 20.martam, Zemgales Olimpiskajā centrā, norisinājās Baltijas Sēdvolejbola līgas pirmais posms, kurā piedalījās vairākas komandas no Latvijas un Lietuvas. Plānots, ka šīs Baltijas līgas posmi turpināsies Šauļos, no 16.04. līdz 17.04., no 15.10. līdz 16.10. deviņu pakalnu pilsētā – Talsos, savukārt fināls plānots no 9.11. līdz 11.11. Līvānos, kur izsenis bijušas dziļas sēdvolejbola tradīcijas.

Lai arī pirmajā Baltijas līgas posmā piedalījās vien trīs komandas – divas no Latvijas un viena no Lietuvas, Latvijas Sēdvolejbola federācijas prezidents un Sēdvolejbola treneris Andris Ulmanis paredz, ka, Baltijas līgai turpinoties, pievienosies aizvien jaunas komandas gan no Latvijas, gan Lietuvas.

„Šobrīd ir grūti prognozēt par Igaunijas dalību šajā līgā, jo viņiem vēl nav izdevies nokomplektēt pilnu komandu. Latvijai, savukārt, ir divas spēcīgas komandas, kuras veido Latvijas izlasi, bet Lietuvas sēdvolejbolisti parasti pievienojas vēlākos posmos,” precizē Andris Ulmanis.

Sestdien un svētdien notikušajās Baltijas līgas spēlēs, trīs komandas savstarpēji izspēlēja divus apļus. Rezultāti:

Komandas nosaukums Spēļu setu rezultāts
LAT I – Lietuva 3:2
LAT I – LAT II 3:0
LAT II – Lietuva 1:3
LAT I – Lietuva 3:0
LAT I – LAT II 3:0
LAT II – Lietuva 0:3

Respektīvi, komanda LAT I ieguva 9 punktus, Lietuvas komanda ieguva 6 punktus, savukārt LAT II par spēlēm saņēma kopumā 3 punktus. Šie punkti pēc katra no Baltijas līgas posmiem tiks summēti un Līvānos, kur novembrī norisināsies fināls, tiks noskaidrots Baltijas līgas 1.vietas ieguvējs.

Vairāk informācijas par mūsu sēdvolejbolistu gaitām vari uzzināt mūsu mājaslapā http://www.lpkomiteja.lv, kā arī Sēdvolejbola Facebook lapā – https://www.facebook.com/sedvolejbols/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.