Raksta attēls

Ar uzvaru pret Dāniju Latvijas ratiņkērlinga izlase turpina cīņu PČ B divīzijā

2018.gada 13.novembris \\ Ratiņkērlings

Pasaules ratiņkērlinga čempionāta B divīzijas trešajā dienā, 11.novembrī Latvijas izlasei pretim stājās Dānija. Noturot pārsvaru līdz spēles beigām, mūsu komanda ar 7:4 izcīnīja otro uzvaru pamatturnīrā.

Latvijas ratiņkērlinga izlase savu pasaules čempionāta otro spēli pret Dāniju uzsāka ar pēdējā akmens tiesībām pirmajā endā. Tomēr pretinieks piespieda paņemt tikai vienu punktu. Otro endu mūsu komandai izdodas nozagt (2:0), bet trešajā dāņi atklāj rezultātu, izcīnot vienu punktu (1:2). Lielisks izdodas ceturtais ends, kas ļauj palielināt pārsvaru līdz +4 (5:1). Dānija pēc piektā enda pietuvojas līdz -2 (3:5), bet Latvijas izlase iniciatīvu neatdod un izcīna uzvaru ar 7:4.

Izlases trenera Arņa Veidemaņa komentārs par aizvadītos spēli pret Dāniju:

“Vēl neesam uzņēmuši pilnus apgriezienus, jo paviršās kļūdas neļāva spēli pabeigt ātrāk. Rīt no rīta pretim Zviedrija, kas kļūdas nepiedos. Ceru, ka šis aspekts komandu piespiedīs nospēlēt uz visiem 100%.”

Rīt, 12.novembrī Latvijas izlase aizvadīs divas spēles. No rīta plkst. 09:30 viņi tiksies ar spēcīgo Zviedriju, bet plkst. 18:30 ar Lietuvas izlasi.

Paralēli mūsu izlases spēlei pret Dāniju blakus celiņos norisinājās spēle starp Zviedriju un Somiju, kurā ar 10:4 pārāki bija zviedri, bet Polijas un Japānas duelī uzvaru ar 6:3 ieguva poļi. Pēc šīs kārtas Zviedrija ar trim uzvarām trijās spēlēs atrodas grupas pirmajā vietā. Latvijas izlase ar divām uzvarām ieņem otro vietu. Japāna vēl meklē ieročus, lai pārspētu pretiniekus, bet pārējās mūsu grupas komandas – Somija, Lietuva, Dānija un Polija izcīnījušas pa vienai uzvarai.

Otrajā pasaules čempionāta grupā vienīgi Slovākijas izlase nav zaudējusi ne reizi, ieņemot pirmo vietu. Aiz viņiem seko Igaunija un Slovēnija ar divām uzvarām un vienu zaudējumu, bet Turcijas un Anglijas izlases šajā grupā vēl ir bez uzvarām.

Latvijas izlases sastāvs: Poļina Rožkova, Sergejs Djačenko, Agris Lasmans, Ojārs Briedis, treneris – Arnis Veidemanis, fizioterapeite – Signe Rinkule.

Spēļu rezultāti: http://wwhbcc2018.worldcurling.org/

Latvijas ratiņkērlinga izlases spēļu grafiks (pēc Latvijas laika):

U 10:8 – Japāna
U 7:4 – Dānija
12.11. 09:30 – Zviedrija
12.11. 18:30 – Lietuva
13.11. 14:00 – Somija
14.11. 09:30 – Polija
/U – uzvara, Z – zaudējums/

Latvijas ratiņkērlinga izlase pasaules čempionātā startē ar Latvijas Paralimpiskā komitejas, Valmieras pilsētas pašvaldības, Stopiņu novada pašvaldības un Latvijas Kērlinga asociācija atbalstu.

Pasākums

Pasaules čempionāta B grupa ratiņkērlingā
2018.gada 9.novembris līdz 2018.gada 15.novembris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.