Raksta attēls

Atzīmējot astoto pasākuma norises gadu aizvadīts Latvijas kauss parašaušanā

2024.gada 14.jūnijs \\ Para šaušana

12. jūnijā, Tukuma šautuvē, norisinājās ložu šaušanas kausa sacensības cilvēkiem ar invaliditāti, atzīmējot astoto pasākuma norises gadu. Pasākums pulcēja parašāvējus gan no Latvijas, gan Lietuvas. Sacensības bija sadalītas sešās grupās, ņemot vērā dalībnieku fiziskās spējas un disciplīnas – šaušana ar pistolēm un šaušana ar šautenēm.

Uz šaušanas līnijas stājās arī Margita Kanopka un Raimeda Bučinskytė (LT), kura jau ir izcīnījusi ceļazīmi uz paralimpiskajām spēlēm Parīzē. Pasaules līmeņa sportistu dalība vienmēr ir liels notikums, jo ir iespējams klātienē vērot viņu tehniku un meistartību, kas iedvesmo citus sportistus turpināt trenēties un cīnīties par saviem mērķiem.

Paldies visiem sportistiem, kas atbrauca un piedalījās, treneriem, kas rūpīgi sekoja līdzi rezultātiem un teicami veica savu darbu, kā arī līdzjutējiem, kas atbalstīja sportistus.

Pasākuma norisi atbalsta Tukuma novada dome, kas nodrošināja modernu un pieejamu infrastruktūru Tukuma sporta skolas šautuvē. Šogad tika veikti uzlabojumi, lai sporta skola atbilstu mūsdienu prasībām un būtu pieejama visiem sportistiem.

Visi dalībnieki saņēma atzinības un pateicības rakstus par savu dalību un neatlaidību. Īpašs paldies par balvu fondu no Latvijas Invalīdu sporta federācijas.

Lielu paldies sakām sacensību organizatoriem biedrībai ”Līdzvērtība”, Tukuma novada domei, visiem brīvprātīgajiem, tiesnešiem no Zemessardzes 51. bataljona par godīgu, profesionālu tiesāšanu un Tukuma šautuves personālam par lielisko sadarbību, un atbalstu sacensību laikā.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.