Raksta attēls

Augusta pirmajās brīvdienās – sporta svētki Madonā!

2018.gada 11.jūlijs \\

Biedrība “Madonas Invalīdi”, sadarbībā ar Latvijas Invalīdu Sporta federāciju un Latvijas Paralimpisko komiteju, 4. un 5. augustā, Madonas pilsētas sporta centrā, rīko Latvijas Invalīdu Vidzemes zonālās sporta spēles, kurām interesenti aicināti pieteikties līdz 18.jūlijam.

Plānots, ka divu dienu programmā ikvienam cilvēkam ar invaliditāti būs iespēja iemēģināt roku visai vienkāršās sportiskās aktivitātēs – novusā, tenisā, šautriņu mešanā, zolītē, makšķerēšanā, dambretē un šahā, kā arī basketbola soda metienos.

Lai respektētu citu sacensību dalībnieku un organizatoru laiku, katrs sportists drīkst piedalīties 4 sporta veidos. Dalībnieku apbalvošana norisināsies atsevišķi vīriešu un sieviešu konkurencē, un tiks apbalvoti 1.vietas līdz 3.vietas ieguvēji.

Sacensību sākuma laiks – plkst 11.15, ierašanās līdz plkst. 11.00. Ņemot vērā, ka sacensības norisinās divas dienas, dalībnieki aicināti līdzi ņemt arī visu gulēšanai nepieciešamo un personiskos higiēnas piederumus. Atgādinām, ka sacensību laikā alkohola lietošana ir kategoriski aizliegta!

Sacensībām pieteikties aicināts ikviens cilvēks ar invaliditāti (garīga vai fiziska rakstura), rakstot uz e-pastu madonasinvalīdi@inbox.lv, vai zvanot pa tālruni 26470920 – Mārīte Kolveite, vai 22436733 – Anna Liepiņa. Pieteikumi tiek gaidīti līdz 18. jūlijam (ieskaitot). Sacensību dalības maksa – EUR 6.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.