Raksta attēls

Baiba Rorbaha paralimpiskajās spēlēs uzstāda personīgo rekordu

2021.gada 28.augusts \\ Para vieglatlētika

Šodien Tokijas paralimpiskajās spēlēs jaunā sportiste Baiba Rorbaha valītes mešanas sacensībās uzstādīja personīgo rekordu, vālīti raidot 16,32 metru tālumā. Šis rezultāts viņu ierindoja 9. vietā no 9 sportistiem.

Ierindojoties starp 9 labākajām pasaules atlētēm savā disciplīnā, viņa šodien pārspēja savu labāko rezultātu, tikai par 1 cm piekāpjoties Krievijas atlētei. Baibai šīs ir pirmās paralimpiskās spēles un sportistes karjeras sākums.

Šī diena paralimpiskajās spēlēs bija notikumiem un piedzīvojumiem bagāta. Rihards Snikus ar godalgoto zirgu King of the Dance izcīnīja sudraba medaļu paraiejādē. Sudraba medaļu diska mešanā izcīnīja arī vieglatlēte Diāna Dadzīte, pārspējot savu personīgo rekordu. Savukārt Latvijas peldētājs Jurijs Semojonvs S8 klasē 100m peldējumā uz muguras izcīnīja vietu finālā, un tur ieguva 8. vietu.

Kā vēstīts, šodien Tokijā mūsu paralimpiešiem ir pirmās sacensības. Tajās startē Ieva Melle – loka šaušana (kvalifikācijas raunds), Jurijs Semjonovs – peldēšana, Diāna Dadzīte – diska mešana, Rihards Snikus – paraiejāde un Baiba Rorbaha – vālītes mešana.

Sacensībām un informācijai par sportistu rezultātiem aicinām sekot līdzi mūsu mājaslapā, kur pieejama paralimpisko spēļu tiešraide, kā arī LTV7, REplay.lv un Latvijas Paralimpiskās komitejas Facebook un Instagram kontos.

Plašāka informācija par sacensību laikiem: https://www.lpkomiteja.lv/tokyo-2020/

Pasākums

Paralimpiskās spēles Tokyo 2020
2021.gada 24.augusts līdz 2021.gada 5.septembris

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.