Raksta attēls

Baltijas Šovdauna līgas Kauņas posms

2017.gada 23.maijs \\ Šoudauns

Jaunā Baltijas šovdauna līgas sezona tika atklāta Lietuvā, Kauņā. Jāsaka, ka dažādu apstākļu sakritības rezultātā uz šo posmu nedevās abi Latvijas komandas līderi – Ziedonis Mazūrs un Liene Fībiga. Tiesa tas pavēra iespējas Baltijas Šovdauna līgā debitēt Raimondam Briežkalnam un Andim Briģim.

Savu iespēju ļoti labi spēja izmantot Raimonds, kurš zaudējis pirmās 3 spēles pret turnīra favorītiem, atlikušās 5 pēc kārtas vinnēja un spēja izcīnīt trešo vietu posmā.

Otram mūsu debitantam Andim kopumā atzīstams sniegums šajā līmenī, vairākas spēles zaudējot tikai pašā galotnē. Lai gan uzvarētas tika tikai 2 spēles, tomēr noteikti varam uzskatīt, ka debija Baltijas Šovdauna līgā Andim izdevās.

Ar lielāko pieredzi tagad Baltijas Šovdauna līgā no Latvijas spēlētājiem var lepoties Juris Strazdiņš, kuram šis jau 4 starts pēc kārtas. Jurim gan jāatzīst spēlē pie šovdauna galda šoreiz tik labi nevedās un posms tika pabeigts tikai ar vienu izcīnītu uzvaru astoņās spēlēs.

Par posma uzvarētāju „savā laukumā” kļuva Mindaugas Dvylaitis no Lietuvas, kurš uzvarēja visās spēlēs, lai gan jāatzīst, ka viņa rādītais sniegums ne tuvu nebija tas labākais. Otrais posmā – Igaunijas pārstāvis Ališers Hozjazinau, aizvadot ļoti stabilas spēles.

Nākamais Baltijas Šovadauna līgas posms norisināsies jūlijā Liepājā, kur Latvijas pārstāvji mēģinās uzlabot savu sniegumu pie šovdauna galda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.