Baltijas šovdauna līgas posms Liepājā

2017.gada 27.jūlijs \\ Šoudauns

Latvijas komandas sastāvā bija atgriezusies Liene Fībiga, kura gan startēja apslimusi. Tas iespējams viņai neļāva līdz galam parādīt savu labāko sniegumu, tomēr, ar savu cīņas sparu Liene aizcīnījās līdz 4. vietai posmā, zaudējot vien posma pirmajam trijniekam. Jāiemin, ka trim spēlētājiem (no otrās līdz ceturtajai vietai) šajā posmā bija vienāds izcīnīto punktu skaits.

Savas mājas sienas šoreiz nepalīdzēja liepājniekam Raimondam Briežkalnam, kuram pie uzvarām izdevās tikt tikai otrajā spēļu dienā, kas beigās posmā deva 6. vietu.
Šoreiz trūkstot atsevišķās spēlēs veiksmei pie nevienas uzvaras posmā neizdevās tikt Jurim Strazdiņam. Līdz ar to jāsecina, ka pirmoreiz Baltijas līgas posmos Latvijas pārstāvjiem jāiztiek bez pirmā trijnieka.

Lielisku posmu toties šoreiz aizvadījas Igaunijas pārstāvji abi tiekot posmā trijniekā. Ališer Hozjazinov pie tam uzvarēja visās turnīra spēlēs.

Kopvērtējumā arī pirmais ir Ališers, otrais Mindaugas Dvylaitis no Lietuvas un trešais Robert Latt no Igaunijas. Latvijas Raimonds Briežkalns ir 4. vietā.

Galīgo vietu izkārtojumu noteiks finālposms Tartu oktobra beigās.

Rezultāti

Baltija liepaaja grupa

Baltijas Liepaajas izpeelu kartiba

Baltijas līga pēc 2 kārtām

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.