Raksta attēls

Biedrības ,,Līdzvērtība” izlolotajam sapnim ,,Šaušanas sacensībām” jūnija mēnesī apritējis pirmais gadiņš

2017.gada 16.jūnijs \\ Para šaušana

Laiks skrien vēja spārniem. Biedrības “Līdzvērtība” izlolotajam sapnim “Šaušanas sacensībām” jūnija mēnesī apritējis pirmais gadiņš. Gandarījums par paveikto darbu. Prieks par to, ka cilvēki ar invaliditāti reizi divos mēnešos var satikties un parādīt sevi sporta veidā, kas viņiem ir pa spēkam.

Gada laikā uzkrāta vērtīga darba pieredze. Atrasti uzticami cilvēki, kas atbalsta pasākumu gan materiāli, gan līdzdarbojoties. Veiksmīgi esam sastrādājušies, lai pasākumu attīstītu un padarītu to ar katru reizi labāku.

Uz Jubilejas sacensībām mūs ar savu klātbūtni pagodināja 6 sportisti no Lietuvas sporta kluba ,,Entuziastas”. Kā parasti mūsu pasākumu apmeklēja mūsu tuvākie draugi no Tukuma ISK . Tāpat sportisti bija ieradušies no Bauskas, Talsiem, Cēsīm, Aizkraukles, Skrundas u. c. Latvijas pilsētām. Pavisam kopā bija ieradušies 26 sportisti.

Pasākuma organizatore M. Kanopka sacensību organizēšanā ir veiksmīgi piesaistījusi biedrības ,,Līdzvērtība” biedrus. Darbi ir veiksmīgi sadalīti – jo pasākumam jāsakārto telpas, jāsarūpē cienasts, jāpalīdz tiem sportistiem , kam tas nepieciešams . Protams, kā gan bez sacensību norises tiesnešu pienākumiem un punktu skaitīšanas un rezultātu summēšanas. Tāpat ļoti svarīgs atbalsts ir transports . Tādēļ Margita saka lielu paldies visiem brīvprātīgajiem par darbu: A.Kalnciemam, K. Ostapenko, S. Miezavai, M. Bivainītei , B. Šuhai. Vislielākais paldies mūsu brašajiem zemessargiem R. Švāģerim un K.Liniņai. Personīgi paldies Tukuma Sporta skolas trenerim , Latvijas Šaušanas federācijai, Latvijas Invalīdu sporta federācijai, Latvijas paralimpiskajai komitejai, Tukuma pilsētas domei.

Godalgoto vietu ieguvēji:

Sievietes šautenē PŠ-40:
1.vieta Valentīnai Kuškovai (Tukums ISK),
2.vieta Margitai Kanopkai (Līdzvērtība),
3.vieta Lillijai Mucelānei (Tukums ISK).

Vīriešiem šautenē PŠ-40:
1.vieta Mārtiņš Gūtmanis (Līdzvērtība),
2.vieta Laimonim Rigastam (Rīga Shooting club),
3.vieta Artim Kalnciemam (Līdzvērtība).

Sievietes ar pistoli PP-40:
1.vieta Margitai Kanopkai (Līdzvērtība),
2.vieta Raimeda Bučinskyte (Entuziastas),
3.vieta Lilija Mucelāne (Tukums ISK).

Vīriešim ar pistoli PP-60:
1.vieta Dainim Zvirbulim (Rīga Shooting club),
2.vieta Genādijs Sičevs (Līdzvērtība),
3.vieta Laimonim Rigastam (Rīga Shooting club).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.