Raksta attēls

Biķerniekos aizvadīts Latvijas Čempionāts riteņbraukšanā individuālajā braucienā, tostarp arī para riteņbraucējiem

2023.gada 22.jūnijs \\ Para riteņbraukšana

21.jūnijā Biķernieku auto/moto trasē norisinājās Latvijas Čempionāts riteņbraukšanā individuālajā braucienā visām vecuma grupām, tostarp arī para riteņbraucējiem. Pateicoties Latvijas Riteņbraukšanas federācijai, para riteņbraukšanas Latvijas čempionātā tika iekļauta jau 5.reizi. Šajās sacensībās startēja 4 paralimpiskie sportisti. 

Par dalību Latvijas čempionātā uzslavu pelnijuši izturīgākie, uzcītīgākie, apņēmības pilnie sportisti. Paldies par sasniegtajiem rezultātiem un dalību:
1. Jānis Juhņēvičs – 1.vieta C1 medicīnas kategorija
2. Dainis Svistuhins – 1.vieta C2 medicīnas kategorija
3. Raimonds Vītols – 2.vieta C4 medicīnas kategorija
4. Oskars Gailišs – 1.vieta C4 medicīnas kategorija.

Galvenais para riteņbraukšanas organizators Oskars Gailišs cer, ka nākamgad Latvijas čempionātā piedalīsies vairāk sportistu, kā arī pasakās Latvijas Riteņbraukšanas federācijai par idejas atbalstīšanu, tiesāšanu, sarūpētajiem diplomiem un medaļām.

Informējam, ka 11.jūlijā trīs Latvijas para riteņbraucēji dosies uz Eiropas kausa (EK) posmu Slovākijā (D.Svistuhins, R.Vītols un O.Gailišs). 15.jūlijā EK ietvaros norisināsies grupas brauciens. 16.jūlijā – individuālais brauciens.
O.Gailišam šīs EK posms būs svarīgs sagatavošanas posms pirms starta Pasaules Čempionāta (velotreka un šosejā), kurš no 2.augusta līdz 13.augustam norisinasies Glāzgovā, Skotijā.

Sacensību rezultāti pieejami šeit: https://fotofiniss.lv/sacensibas/lc-itt-2023/rezultati

Nākamās sacensības mūsu para riteņbraucējiem paradzētas no 15. līdz 16.jūlijam Pučovā, Slovākijā, kur norisināsies Eiropas kausa posms šosejas riteņbraukšanā. Uz Pučovu dosies Dainis Svistuhins ( MC2 med.kategorija ), Raimonds Vītols ( MC4 ) un Oskars Gailišs ( MC4 ).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.