Raksta attēls

“Bite Latvija” sākusi klientu apkalpošanas centru pielāgošanu cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem

2024.gada 18.aprīlis \\

Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) pakalpojumu sniedzējs SIA “Bite Latvija” sācis savu klientu apkalpošanas centru pielāgošanu cilvēkiem ar redzes, dzirdes, kustību un citiem funkcionāliem traucējumiem.

Pirmais piekļūstamais klientu apkalpošanas centrs atklāts modes un izklaides centrā “Rīga Plaza”, savukārt līdz maija beigām plānots pielāgot vēl deviņus klientu apkalpošanas centrus Rīgā, Liepājā un Daugavpilī.

Uzņēmumā aģentūru LETA informēja, ka viena klientu apkalpošanas centra pielāgošana izmaksā ap 3000 eiro, savukārt vēl deviņu klientu apkalpošanas centru pielāgošanā paredzēts investēt vēl aptuveni 30 000 eiro.

Līdz šim “Bite” investējusi 30 000 eiro, pielāgojot uzņēmuma mājaslapu un pirmo klientu apkalpošanas centru cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Pirmā piekļūstamā “Bite” klientu apkalpošanas centra atklāšanā piedalījās vairāki paralimpieši, tostarp paravieglatlēts Emīls Dzilna, ratiņkērlinga lielās komandas un jauktās pāru komandas sportisti Agris Lasmans un Poļina Rožkova.

Paralimpieši izmēģināja piekļūstamo klientu apkalpošanas centru un tajā integrētās jaunās iekārtas, kā arī sniedza ieteikumus vēl pieejamākas vides veidošanai.

“Bite Latvija” ģenerāldirektors Arūns Mickevičs atklāšanas pasākumā atgādināja par uzņēmuma apņemšanos ilgtermiņā atbalstīt Latvijas Paralimpisko komiteju, kopā ar “TV3 Grupa” kļūstot par vienu no tās ģenerālajiem partneriem.

Mickevičs norāda, ka paralēli klientu apkalpošanas centru pielāgošanai šobrīd uzsākta arī “Bite” biroja Rīgā, Uriekstes ielā 2A pielāgošana cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, tostarp izveidota tiešsaistes mācību programma, lai apmācītu kolēģus darbam cilvēkiem ar invaliditāti. Tāpat izstrādāts plāns jaunu kolēģu ar invaliditāti pieņemšanai darbā un integrēšanai kolektīvā.

Jau vēstīts, ka 2022.gadā “Bite Latvija” strādāja ar 149,824 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa palielinājās par 1,1% un bija 22,252 miljoni eiro. Kompānijas finanšu rādītāji par 2023.gadu vēl nav publiskoti.

“Bite Latvija” reģistrēta 2005.gadā, un tās pamatkapitāls ir 99 085 286 eiro. “Bite Latvija” vienīgā īpašniece ir Lietuvas “Bite Lietuva”, kas ir starptautiskās aktīvu pārvaldīšanas kompānijas “Providence Equity Partners” uzņēmums.

Avots: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.