„Brazīlijā” norisinājies Rīgas sēdvolejbola turnīrs

2016.gada 26.augusts \\ Sēdvolejbols

20.un 21.augustā, Pludmales sporta centrā „Brazīlija” norisinājās sēdvolejbola turnīrs „Riga Beach Sitting Volley cup”, kurā kopumā piedalījās astoņas komandas no Lietuvas, Krievijas un Latvijas.

Labāko turnīra četriniekā iekļuva komanda „Eržilai” no Lietuvas, komanda „Vector 1” no Krievijas, kā arī divas komandas „A.B.A.” un „Leningrad” no Latvijas. Aizvadot spraigas pusfināla spēles, kur komanda „A.B.A.” cīnījās pret „Vektor 1”, kur uzvarēja Krievijas komandas pārstāvji, bet „Leningrad” pret „Eržilai”, kur sīvā cīņā uzvarēja latvieši, finālspēlē tikās „Leningrad” ar „Vector 1”.

Finālspēlē ar rezultātu 2-0 (21-13, 21-16) uzvarēja komanda Leningrad no Latvijas. Atgādināsim, ka šāda tipa turnīrā, kas norisinājās Palangā, uzvarēja komanda „Vektor 1”, tādēļ Latvijas komandai ir patiess gandarījums uzvarēt.

Trešajai Latvijas komandai „Sadales tīkli” diemžēl nepaveicās – Ulda Ektermaņa traumas dēļ, komanda zaudēja ¼ finālā komandai „Eržilai”, kuri turnīra kopsummā ierindojās 3.vietā/

VI pludmales sēdvolejbola turnīrs norisinājās ar Rīgas Domes Izglītības, Kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, SIA JYSK materiālu atbalstu, SIA Venden atbalstu un Latvijas Paralimpiskās komitejas atbalstu.

Pludmales sēdvolejbolu spēlē uz speciālā klājuma, kas tiek uzlikts uz pludmales smiltīm, laukuma izmēri ir 4m garumā un 4m platumā, tīkla augstums 1,15m vīriešiem, 1,10m sievietēm. Uz laukuma komandā ir trīs cilvēki, kuri izvietojas viens spēlētājs priekšējā līnijā var darboties tikai kā cēlājs un bloķētājs, savukārt otrā līnijā ir divi aizsardzības un uzbrukuma spēlētāji. Pludmales sēdvolejbols kandidē uz iekļaušanu Paralimpisko spēļu programmā.

LENINGRAD, Latvija Andrejs Filipavičus, Dmitrij Pavlovs, Andrejs Gendels

  1. VECTOR1, Maskava
  2. ERZHILAJ, Lietuva
  3. B.A., Latvija Arturs Semjonovs, Boris Jeparovs, Aleksandrs Vivčariks
  4. PERLAS, Lietuva
  5. SADALES TĪKLI, Latvija Uldis Ektermanis, Vadims Skoriks, Martiņš Jeļisejevs
  6. VECTOR2, Maskava
  7. TORPEDO, Latvija Aleksandrs Ronis, Sergejs Burlaka, Sergejs Popovs, Aleksandrs Martinovs

Labakais spelētājs: Dmitrijs Pavlovs LAT

Universālākais spēlētājs: Andrejs Gendels LAT

Misis turnīrs: Natalija Agafonova RUS

Misters turnirs: Andrejs Filipavičus LAT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.