Raksta attēls

Brieža komanda izcīna uzvaras Latvijas ratiņkērlinga čempionāta pirmajās divās spēlēs

2024.gada 23.aprīlis \\ Ratiņkērlings

Skipa Ojāra Brieža kērlinga kluba “Rīga” komanda otrdien Latvijas ratiņkērlinga čempionātā pirmajās divās spēlēs uzvarēja Aleksandra Dimbovska vadīto paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” vienību.

KKR/Briedis uzvarēja ar 8:5 un 11:4, sērijā līdz trīs uzvarām panākot 2-0.

Trešā spēle paredzēta trešdien.

Brieža vadītajai komandā sākotnējai sastāvs tieši tāds pats kā pagājušā gada čempionātā, bet tā kā ārējo apstākļu dēļ Linda Meijere nevarēs spēlēt, tad komandai pievienojās Poļina Rožkova. Šī komanda marta sākumā izcīnīja piekto vietu pasaules čempionātā, iegūstot Latvijai punktus paralimpisko spēļu kvalifikācijā.

Dimbovskis pēc viena gada pārtraukuma uzņēmies skipa lomu Paralimpiskās kērlinga apvienības “Alliance” komandai. Ipriekšējā gadā viņš atlaba pēc iegūtās traumas Kanādā, bet šosezon jau ir atkal gatavs cīnīties par Latvijas čempionu titulu kopā ar komandu, kurā vērojamas izmaiņas. Kā jaunpienācējs ir Andrejs Dimants, kuram šis ir pirmais čempionāts ar komandu.

Komandu sastāvi:

KKR/Briedis: Ojārs Briedis, Agris Lasmans, Sergejs Djačenko, Poļina Rožkova, Jūlija Pavlovska-Killiane, treneris Rihards Jeske.

ALL/Dimbovskis: Aleksandrs Dimbovskis, Aleksandrs Vitohins, Andrejs Dimants, Gaļina Pavlova, Irīna Gorbaņa-Janeviča, treneris Kirills Savuškins

Avots: LETA

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.