Burusports piedāvā bezmaksas inventāru bērniem ar īpašām vajadzībām

2017.gada 7.janvāris \\

Viens no atpazīstamākajiem brīvā laika atpūtas uzņēmumiem “Burusports” piedāvā slēpošanas inventāru bez maksas bērniem ar īpašām vajadzībām, lai izbaudītu ziemas priekus Biķernieku distanču slēpošanas trasē.

Jau kopš 2011. gada Burusports distanču slēpju noma Biķerniekos veiksmīgi sadarbojas ar Strazdumuižas internātvidusskolu – attīstības centru vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem, un rezultātā skolas bērni un pavadošais personāls saņem inventāru slēpošanai Biķerniekos bez atlīdzības. Paralēli šai iniciatīvai ik gadu Burusports ziedojumu kastēs tiek vākti līdzekļi, kuri sezonas beigās tiek novirzīti jauna slēpošanas inventāra iegādei Strazdumuižas internātvidusskolas bērniem.

Balstoties uz šo gadiem ilgušo veiksmīgo sadarbību, kuru uzņēmums turpina arī šogad, arī citas Rīgas skolas, kurās mācās bērni ar īpašām vajadzībām, pievērsties aktīvam dzīvesveidam un izmantot ziemīgos laikapstākļus produktīvi, slēpojot ar distanču slēpēm.

Arī šogad, Burusports piedāvā slēpošanas inventāru bērniem ar īpašām vajadzībām bez maksas, iepriekš saskaņojot nodarbību laiku Biķerniekos. Lai vienotos par šo piedāvājumu, nodarbību laikiem un saņemtu papildu informāciju, aicinām skolu pārstāvjus (sporta skolotājus) vai bērnu vecākus sazināties ar Burusports pārstāvjiem pa epastu:

info@burusports.lv, bikernieki@burusports.lv vai zvanīt +371 25450990 .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.