Raksta attēls

Daugavpilī pirmo reizi norisināsies parasporta svētki bērniem un jauniešiem ar invaliditāti

Sestdien, 11. maijā, Daugavpilī pirmoreiz norisināsies  parasporta svētki bērniem un jauniešiem ar invaliditāti: dažādu sporta veidu paraugdemonstrējumos ikviens varēs iepazīties ar parasporta pamatiem, kā arī izmēģināt savus spēkus peldēšanā, paukošanā, tenisā, galda tenisā, badmintonā, loka šaušanā, basketbolā, vieglatlētikā un bočijā.

No plkst.10.00 – 11.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā (Stadiona ielā 1) norisināsies peldēšanas sacensības un jauno sportistu testēšana. Savukārt parasporta demonstrējumi – loka šaušana, basketbols, teniss un galda teniss, badmintons, bočija, paukošana, u.c. – norisināsies Daugavpils Kultūras pils Sporta zālē (Smilšu iela 92) no plkst.14.00 – 17.00.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētājas vietniece Viktorija Sporāne-Hudojana: “Ir ārkārtīgi svarīgi, ka šie svētki notiks Daugavpilī. Es saskatu lielu potenciālu parasporta attīstībā mūsu pilsētā. Parasports palīdz bērniem ar īpašām vajadzībām attīstīties. Šādi pasākumi ļoti labi veicina bērnu socializēšanos. Jaunieši varēs rast jaunus draugus, iepazīt dažādus sporta veidus, un, iespējams, nākotnē varēs nodarboties ar sportu un attīstīties šajā virzienā. Aicinu bērnus, jauniešus un viņu vecākus apmeklēt šo pasākumu!”

Interesenti var piedalīties abos pasākumos vai izvēlēties vienu. Dalība aktivitātes ir bez maksas.

Bērnu un jauniešu parasporta apvienība aicina interesentus pieteikties pasākumam, aizpildot reģistrēšanās anketu ŠEIT līdz 3.maijam.

Papildu informāciju ir iespējams saņemt, rakstot Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienības. Youthparasports.lv FACEBOOK vai zvanot 29474302.

Avots: Daugavpils.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.