Raksta attēls

Daugavpils šovdauna posms 2017

2017.gada 24.septembris \\ Šoudauns

9.-10. septembrī Daugavpilī norisinājās 4. atlases posms šovdaunā. Šogad uz Daugavpili bija ieradies 21 spēlētājs. Divās dienās kopumā tika izspēlētas 95 spēles. Latvijas čempionāts arvien turpina attīstīties un arī uzņemt jaunus dalībniekus. Šajā reizē debiju piedzīvoja spēlētāja no Krievijas, kas pārstāvēja Liepājas komandu. Ksenija Volkova savu meistarību pierādīja pie šovdauna galda, liekot krietni vien nopūlēties mūsu spēlētājiem.

Jāsaka, ka jau grupu turnīrā bija daudzas ļoti saspringtas un līdzīgas spēles, kas solīja interesantas cīņas izslēgšanas spēlēs. Vēl vairāk trīs no četrām ceturdaļfināla spēlēm beidzās trijos setos. Sekoja arī interesanti pusfināli un spēles par vietām.
Galu galā šajā posmā tad arī izšķīrās, kuri dalībnieki kvalificēsies šī gada finālam. Pēdējais no dalībniekiem, kurš ieguva tiesības spēlēt filānā ir liepājnieks Igors Kudrinskis, posmā izcīnot vajadzīgo punktu skaitu, lai to sasniegtu.

Daugavpilī trešo vietu izcīnīja Vladislavs Lapčenko, kas spēlē par trešo vietu pārspēja debitanti Kseniju Volkovu, taču ņemot vērā, ka viņi startēja ārpus konkurences, tad “Skolas” pārstāvis Deniss Ovsjaņņikovs kļuva par formālo trešās vietas ieguvēju.

Fināls šajā posmā norisinājās starp Lieni Fībigu, kurai tas bija jau 12. fināls pēc kārtas! Un, beidzot tajā iekļuvušo, Raimondu Briežkalnu, kurš turpina rādīt arvien labāku sniegumu. Jāsaka, ka spēle bija līdzīga un diezgan nervoza. Beigās tomēr savu lielisko sniegumu noturēja Liene, kura guva uzvaru četros setos 11-2, 12-9, 4-12, 11-5. Neskatoties uz grūtiem brīžiem gan pusfinālā , gan finālā Liene atspēlējās un nodemonstrēja, ka ne velti viņai pieder iespaidīgā finālu sērija. Godalgotais trijnieks tika arī pie kausiem un diplomiem.

Latvijas šovdauna čempionāta fināls norisināsies 14. oktobrī Cēsīs, kur labākie 8 vīri un 6 dāmas sadalīs medaļas. Līdz tam gan mūsu spēlētājiem vēl daudz darba priekšā. Vispirms jau septembra beigās daļa no šovdaunistiem, ieskaitot Lieni un Ziedoni Mazūru startēs turnīrā Čehijā. Visbeidzot oktobra sākuma mūsu šovdauna līderiem Lienei Fībigai, Ziedonim Mazūram un Raimondam Briežkalnam būs jāaizstāv Latvijas gods pasaules čempionātā šovdaunā, kas norisināsies Zviedrijā.

Novēlot veiksmi un izturību mūsu šovdaunistiem!

Rezultāti:

Daugavpils šovdauna izspēļu kārtība
Daugavpils šovdauna posma kopsavilkums

Pasākums

LNSS Šovdauna čempionāta individuālajā vērtējumā IV posms
2017.gada 9.septembris līdz 2017.gada 10.septembris

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.