Raksta attēls
Foto: Paragrandprix Olomouc

Diānai Krūmiņai “Grand Prix” sacensībās paravieglatlētikā Čehijā uzvara šķēpmešanā

2026.gada 2.jūlijs \\ Para vieglatlētika

Latvijas parasportiste Diāna Krūmiņa ceturtdien Čehijā starptautiskajās vieglatlētikas sacensībās “World Para Athletics Women Grand Prix” uzvarēja šķēpmešanā.

Krūmiņa F-55 veselības grupā uzvarēja ar ceturtajā mēģinājumā sasniegto rezultātu 25,19 metri.

Pirmajā mēģinājumā viņa šķēpu raidīja 23,76 metru, otrajā – 24,41 metra, piektajā – 23,55 metru un sestajā – 24,27 metru attālumā, bet trešais mēģinājums netika ieskaitīts.

Otro vietu piecu dalībnieču sacensībās ar rezultātu 22,34 metri izcīnīja grieķiete Sultana Keramīda, bet trešā ar 17,56 metriem bija Bahreinas parasportiste Roba Alomari.

Krūmiņa piektdien startēs arī diska mešanā.

Sacensībās piedalīsies arī Baiba Rorbaha, kura piektdien sacentīsies lodes grūšanā un sestdien – vālītes mešanā.

Sportistu sagatavošanos un dalību sacensībās nodrošina treneri Arnolds Strenga un Ralfs Eduards Gauja, kā arī asistenti Marina Dambe un Egons Krūmiņš. Komandas sastāvā ir arī fizioterapeite Signe Rinkule.

Komanda izsaka pateicību Latvijas Paralimpiskajai komitejai un Saldus novada pašvaldībai par sniegto atbalstu.

Avots: LETA

Pasākums

Grand Prix 2026 paravieglatlētikā sievietēm
2026.gada 2.jūlijs līdz 2026.gada 4.jūlijs

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.