Raksta attēls

Eiropas para lokšaušanas čempionāta individuālās sacensības latvieši noslēdz pirmajā desmitniekā

2024.gada 21.maijs \\ Loka šaušana

Šodien, 21.maijā Romā norisinājās Eiropas para loka šaušanas čempionāta individuālās izslēgšanas turnīrcīņas olimpiskā loka grupā sievietēm (RWO) un vīriešiem (RMO).

Ieva Melle, kura kvalifikācijā izcīnīja augsto 4. vietu no pirmās turnīrcīņas bija brīva. Otrajā turnīrcīņā Ievai pretī stājās sportiste no Grieķijas – Dorotejai Poimenidu, kurai Ieva piekāpās ar 1:7. Kopvētējumā individuālajā disciplīnā Ieva ieņēma 7. vietu starp 12 sportistēm.

Gints Jonasts savā pirmajā turnīrcīņā pārliecinoši uzvarēja Polijas sportistu Bys Jakub ar rezultātu 6:0. Otrā cīņa bija daudz sarežģītāka, un Gints piekāpās Lielbritānijas sportistam Kameronam Radiganam ar rezultātu 1:7. Gints turnīru noslēdza dalītajā 9. vietā 23 sportistu konkurencē.

Jānim Kantam pirmajā izslēgšanas turnīrcīņā tikai mazliet pietrūka, lai uzvarētu Lielbritānijas sportistu Deividu Filipsu. Spraigā cīņā Jānis piekāpās ar rezultātu 5:6, kopvērtējumā ieņemot dalīto 17. vietu 23 sportistu konkurencē.

Rīt sportisti turpinās cīņu Eiropas čempionātā, startējot vīriešu komandu sacensībās – Gints Jonasts/Jānis Kants, kā arī jauktajā mix komandā – Ieva Melle/Gints Jonasts. Turpināsim sekot līdzi mūsu sportistu sniegumam un vēlam viņiem veiksmi un izturību gaidāmajās sacensībās.

Sportisti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.