Raksta attēls

Eiropas top 12 šoudauna turnīrs Tartu

2019.gada 6.novembris \\ Šoudauns

1.un 2. novembrī Igaunijā Tartu, norisinājās gada pēdējais lielais starptautiskais šoudauna turnīrs- Eiropas top 12. Pirmo reizi šajā turnīrā piedalījās arī kāds no Latvijas šoudaunistiem – Deniss Ovsjaņņikovs, kurš pateicoties labam sniegumam visa gada garumā, saņēma uzaicinājumu no turnīra organizatoriem. Tāpat turnīrā piedalījās trīs Latvijas tiesneši – Agnese Gāga, Artūrs Būda un Artūrs Kalniņš.

Turnīra formāts paredz starp 12 spēlētājiem izspēlēt apļa turnīru. Pie tam spēles paredz uzvarētāju noskaidrot 5 setos.

Pirmajā dienā pretim nāca visi reitinga līderi, un lai gan tika izcīnīta uzvara tikai vienā no 5 spēlēm pret somu Jouni Vitamaki, tomēr jāatzīst, ka 3 spēlēs Deniss zaudēja vien piecos setos, ieskaitot maču pret ranga līderi Adrianu Sloņinku no Polijas.

Spējot saglabāt tādu pašu labu sniegumu bija cerības otrajā sacensību dienā izcīnīt vēl kādu uzvaru. Un to arī izdevās izdarīt!

Otrajā sacensību dienā Denisam izdevās parādīt ļoti labu sniegumu, izcīnot uzvaras 3 spēlēs pret Baltkrievijas spēlētāju Siarheju Škibeļu, somu Olli Kitovitu un francūzi Pjēru Bertrandu.

Turnīra noslēgumā tas ļāva ieņemt 7. vietu un vēl vairāk nostiprināt savas pozīcijas pasaules reitinga top 10. Sagaidāms, ka jaunākajā reitingā Deniss atradīsies jau 9. vietā. Tikmēr to nāksies pamest titulētajam Slovēnijas šoudaunistam Peteram Zidaram atkrītot uz 11. vietu.

Runājot par konkrēto turnīru vīriešu konkurencē par uzvarētāju kļuva Kristians Kisiels no Polijas, kuram izdevās reabilitēties par pēdējā laikā neveiksmēm. Sieviešu konkurencē uz uzvaru takas atgriezās somiete Jana Pesari. Šoudauna sezona Latvijā tiks noslēgta ar komandu sacensībām 9. novembrī Liepājā.

Bildes

Rezultāti vīriešiem un sievietēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.