Raksta attēls

Emīls Dzilna pasaules čempionātā izcīna sudrabu un kvalificējas Parīzes Paralimpiskajām spēlēm

2024.gada 18.maijs \\ Para vieglatlētika

Foto: IPC

Pasaules čempionātā paravieglatlētikā šodienas startus lieliski uzsāka viens no Latvijas komandas jaunākajiem sportistiem – 23 gadus vecais Emīls Dzilna. Emīls startēja lodes grūšanas disciplīnā (F12) un izcīnīja augsto 2. vietu, labojot savu personīgo rekordu. Ar šo izcilo sniegumu Emīls arī sev nodrošināja ceļazīmi uz Parīzes Paralimpiskajām spēlēm.

“Emīls ir parādījis, ko var sasniegt ar lielu darbu un neatlaidību,” sacīja trenere Ināra Aperāne. “Viņa izcīnītā sudraba medaļa un ceļazīme uz Parīzes Paralimpiskajām spēlēm ir liels solis uz priekšu viņa sportista karjerā. Emīlam piemīt kvalitātes, kuras nepieciešamas veiksmīgam, profesionālam sportistam. Liels prieks, ka pie Latvijas parasporta apvāršņa parādās jauni, talantīgi un spējīgi sportisti. Turpināsim strādāt un tiekties uz jauniem mērķim!”

Ar lielu lepnumu sveicam Emīlu Dzilnu un viņa treneri Ināru Aperāni ar šo nozīmīgo panākumu!

Pasaules čempionāts paravieglatlētikā Kobē” norisināsies līdz 25.maijam. Par ceļazīmi uz Parīzi cīņu turpina  Baiba Rorbaha (lodes grūšana un vālītes mešana), Edgars Bergs (lodes grūšana), Emīls Dzilna (šķēpa mešana), Jānis Juhņēvičs (lodes grūšana), Ingus Labanovs (šķēpa mešana), Gatis Niedre (diska mešana) un Raivo Maksims (šķēpa mešana un lodes grūšana). Vēlam visiem veiksmi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.