Raksta attēls

Garkuls-Gurevičs Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā ieņem 18.pozīciju sacensībās ar špagu

2023.gada 7.decembris \\ Ratiņpaukošanās

Latvijas paraportists Oļegs Garkuls-Gurevičs ceturtdien Taizemē ierindojās 18.pozīcijā Pasaules kausa posmā ratiņpaukošanā sacensībās ar špagu.

Garkuls-Gurevičs apakšgrupā uzvarēja trīs no četriem dueļiem un izslēgšanas cīņās bija izsēts ar 16.numuru 31 paukotāja konkurencē.

Pirmajā kārtā jeb sešpadsmitdaļfinālā Latvijas sportists ar 7:15 zaudēja taizemietim Čitiphatam Čaroentam (17.), kurš nākamajā kārtā apturēja sacensību pirmo numuru, Tokijas paralimpiskajās spēlēs četras godalgas izcīnījušo britu Dimitri Kutuju.

Jau ziņots, ka sacensībās ar floreti Garkuls-Gurevičs ieņēma 24.vietu.

Garkulam-Gurevičam līdzi devies arī pieredzējušais treneris Aleksandrs Pļaskins, kura atbalsts ir būtisks faktors, kas varētu palīdzēt sportistam sasniegt vēl labākus rezultātus un pietuvoties savam galvenajam mērķim – paralimpiskajām spēlēm. Sacensībās sportisti krāj punktus 2024.gada Parīzes paralimpisko spēļu kvalifikācijā.

Pasaules kausa sacensības vienlaikus ir arī “World Abilitysport” spēļu programmā.

“World Abilitysport” ir organizācija, kas ir atbildīga par pielāgoto sportu cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Taizemē norisinās astotās šīs organizācijas starptautiskās spēles.

Avots: LETA

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.